Pool Pharma Kilocal brucia grassi Pomáhá bojovat s nadbytečnými kilogramy pálí tuky 15 tablet

Pomáhá bojovat s nadbytečnými kilogramy
518 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Kód: 934018298
Pool Pharma Kilocal brucia grassi Pomáhá bojovat s nadbytečnými kilogramy pálí tuky 15 tablet

Detailní popis produktu

KILOCAL BRUCIA GRASSI 15 tablet
Pomáhá bojovat s nadbytečnými kilogramy

CHARAKTERISTIKA:
Kilocal Brucia Grassi je doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů a Lepticore® se zelenou kávou. Suchý výtažek z guarany pomáhá stimulovat metabolismus lipidů a společně s výtažkem z Africké kopřivy Coleus Forskohlii je užitečný pro udržení rovnováhy tělesné hmotnosti. Výtažek ze zelené kávy podporuje tonizaci a metabolickou podporu.
Složení je doplněno o výtažky z Kasie, Seny, Krušinnu a Tamarindu, které podporují pravidelnost střevního průchodu.

VAROVÁNÍ
Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí do tří let. Doplňky nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Musí se používat jako součást přiměřené nízkokalorické stravy po zdravém životním stylu s dobrou úrovní fyzické aktivity. Pokud je dieta dodržována po delší dobu než tři týdny, je vhodná lékařská konzultace. Nepodávejte dětem do 12 let. Pokud jste těhotná a kojíte, poraďte se s lékařem. Nepoužívejte delší dobu bez konzultace s lékařem.

ZPŮSOB POUŽITÍ
1 tabletu denně zapít douškem vody.

INCI: Plnidlo: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý; Frangula (Rhamnus frangula L, kůra) suchý extrakt; Suchý extrakt Senna (Cassia angustifolia Vahl, folium); Zelená káva (Coffea arabica L, sperma) suchý extrakt; Coleus forskohlii, radix, suchý extrakt titrovaný 10% ve forskohlině; Suchý extrakt z guarany (Paullinia cupana Kunth, sperma); LeptiCore (vysoce viskózní polysacharidy z guarové gumy (Cyamopsis tetragonolobus L, sperma), rohovník (Ceratonia siliqua L, fruktus), akáciová guma (Acacia Nilotica Willd Ex Del., Gummi), granátové jablko (Punica granatum L, fruktus), suchý extrakt, Modrá řasa (Aphanizomenon flos-aquae, bakterie), beta-karoten, esterifikované mastné kyseliny); Protispékavé látky: zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, kyselina stearová, mastek; Cassia (Cassia fistula L, fructus) suchý extrakt; Suchý extrakt tamarindu (Tamarindus indica L, fructus); Potahovací látky: hydroxypropylmethylcelulóza, ethylcelulóza, karnaubský vosk; Barviva: oxid titaničitý, oxid železitý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!