Pool Pharma Kilocal Tablety po jídle, které vám pomohou zůstat štíhlí 20 tablet

Tablety po jídle, které vám pomohou zůstat štíhlí.
372 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 906618994
Pool Pharma Kilocal Tablety po jídle, které vám pomohou zůstat štíhlí 20 tablet

Detailní popis produktu

KILOCAL
20 potahovaných tablet
Tablety po jídle, které vám pomohou zůstat štíhlí.

Kilocal je doplněk stravy z chromu, jodu, ananasu s rostlinnými extrakty a s frukto-oligosacharidy, užitečný při nízkokalorické stravě. Chrom podporuje metabolismus tuků a cukrů, jód pomáhá přeměňovat živiny obsažené v potravinách na energii.

Suchý výtažek z ananasu je užitečný pro odvod tělesných tekutin, krušina, sena a tamarind přispívají k pravidelnosti střevního traktu.

Přítomnost inulinu a frukto-oligosacharidů spolu s krušinou, tamarindem a kasií je také užitečná pro podporu blaha střevních funkcí.
Použití: 2 tablety denně po hlavním jídle, obvykle 1 po obědě a 1 po večeři. V případě většího jídla lze užít 2 tablety současně.


UPOZORNĚNÍ:
Nepřekračujte doporučenou dávku.
Uchovávejte mimo dosah dětí do tří let věku.
Doplňky nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Výrobek musí být používán jako součást přiměřené nízkokalorické stravy při zdravém životním stylu s dobrou úrovní fyzické aktivity.
Pokud je dieta dodržována po dobu delší než 3 týdny, je vhodná konzultace s lékařem.
Nepoužívat u dětí mladších 12ti let.
V těhotenství konzultujte používání s lékařem.
Kilocal obsahuje výtažky seny, kasie obecné, tamarindu, krušiny, takže je jeho použití vhodné i v případě nutnosti podpory průchodu střev.


USKLADNĚNÍ:
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla a lokalizovaných zdrojů tepla, slunečního záření a zamezte kontaktu s vodou. Doba použitelnosti se vztahuje na produkt správně skladovaný v neotevřeném obalu.


SLOŽKY: Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; Inulin; Krušina (Rhamnus frangula L., kůra) suchý extrakt; Sena (Cassia angustifolia M.Vahl, fructus) e. s.; Maltodextrin; Fruktooligosacharidy; Mořské řasy (Fucus vesiculosus L. - A.nodosum, thallus) e.s. sýkorka 0,1% jódu; Protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, mastné kyseliny; Tamarind (Tamarindus indica L., fructus) suchý extrakt; Kasie (Cassia fistula L., fructus) suchý extrakt; Ananas (Ananas comosus (L.) Merr., Stipites) suchý extrakt; Badyán (Illicium verum Hook f., Fructus) prášek; Potahovací látky: hydroxypropylmethylcelulóza, šelak; Barviva: oxid titaničitý, oxidy železa; Pikolinát chromitý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!