Neohodnoceno

Pool Pharma Kilocal Tablety po jídle, které vám pomohou zůstat štíhlí 20 tablet

Tablety po jídle, které vám pomohou zůstat štíhlí.
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Skladem
Kód: 906618994
Značka: Pool Pharma
372 Kč
Kategorie: Hubnutí

KILOCAL
20 potahovaných tablet
Tablety po jídle, které vám pomohou zůstat štíhlí.

Kilocal je doplněk stravy z chromu, jodu, ananasu s rostlinnými extrakty a s frukto-oligosacharidy, užitečný při nízkokalorické stravě. Chrom podporuje metabolismus tuků a cukrů, jód pomáhá přeměňovat živiny obsažené v potravinách na energii.

Suchý výtažek z ananasu je užitečný pro odvod tělesných tekutin, krušina, sena a tamarind přispívají k pravidelnosti střevního traktu.

Přítomnost inulinu a frukto-oligosacharidů spolu s krušinou, tamarindem a kasií je také užitečná pro podporu blaha střevních funkcí.
Použití: 2 tablety denně po hlavním jídle, obvykle 1 po obědě a 1 po večeři. V případě většího jídla lze užít 2 tablety současně.


UPOZORNĚNÍ:
Nepřekračujte doporučenou dávku.
Uchovávejte mimo dosah dětí do tří let věku.
Doplňky nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Výrobek musí být používán jako součást přiměřené nízkokalorické stravy při zdravém životním stylu s dobrou úrovní fyzické aktivity.
Pokud je dieta dodržována po dobu delší než 3 týdny, je vhodná konzultace s lékařem.
Nepoužívat u dětí mladších 12ti let.
V těhotenství konzultujte používání s lékařem.
Kilocal obsahuje výtažky seny, kasie obecné, tamarindu, krušiny, takže je jeho použití vhodné i v případě nutnosti podpory průchodu střev.


USKLADNĚNÍ:
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla a lokalizovaných zdrojů tepla, slunečního záření a zamezte kontaktu s vodou. Doba použitelnosti se vztahuje na produkt správně skladovaný v neotevřeném obalu.


SLOŽKY: Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; Inulin; Krušina (Rhamnus frangula L., kůra) suchý extrakt; Sena (Cassia angustifolia M.Vahl, fructus) e. s.; Maltodextrin; Fruktooligosacharidy; Mořské řasy (Fucus vesiculosus L. - A.nodosum, thallus) e.s. sýkorka 0,1% jódu; Protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, mastné kyseliny; Tamarind (Tamarindus indica L., fructus) suchý extrakt; Kasie (Cassia fistula L., fructus) suchý extrakt; Ananas (Ananas comosus (L.) Merr., Stipites) suchý extrakt; Badyán (Illicium verum Hook f., Fructus) prášek; Potahovací látky: hydroxypropylmethylcelulóza, šelak; Barviva: oxid titaničitý, oxidy železa; Pikolinát chromitý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!