Pool Pharma Kilocal magra K prevenci a léčbě nadváhy 60 kapslí

Určený k prevenci a léčbě nadváhy a souvisejících otoků. Je také užitečný při regulaci hladiny glukózy a cholesterolu, protože snižuje střevní vstřebávání sacharidů a tuků.
1 089 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 935621730
Pool Pharma Kilocal magra K prevenci a léčbě nadváhy 60 kapslí

Detailní popis produktu

KILOCAL Magra 60 Capsules je doplněk stravy určený k prevenci a léčbě nadváhy a souvisejících otoků. Je také užitečný při regulaci hladiny glukózy a cholesterolu, protože snižuje střevní vstřebávání sacharidů a tuků.

Omezuje nadměrnou touhu po jídle během jídla a mezi jídly; působí proti nadváze a souvisejícímu otoku; zmenšuje obvod břicha. Inhibuje střevní vstřebávání sacharidů a tuků snížením kalorického příjmu a reguluje hladinu glukózy a cholesterolu v krvi.

KILOCAL Magra 60 Capsules je doplněk stravy formulovaný s:
• Captoappetit® Complex: multifunkční rostlinné vlákno, které absorbuje velké množství vody, až 100-200krát vyšší než je jeho suchá hmotnost, a následně nabobtná až 50-100krát větším než jeho objem, čímž vytváří roztoky s velmi vysokou viskozitou; tím se zvyšuje doba přepravy a vyvolává se časný pocit sytosti. Vytvořený gel ve střevě tlačí na střevní stěny a mechanicky stimuluje peristaltiku: tímto způsobem zrychluje tranzit, snižuje vstřebávání živin (lipidů, cholesterolu a sacharidů) a snižuje postprandiální glykemické vrcholy (nepřímý důsledek snížení absorpce cukru).

• Složení povrchově aktivní látky a odpěňovače: brání tvorbě a hromadění gastrointestinálních plynů, působí proti otokům a zmenšuje linii pasu; také kontrastuje s aerofágií a meteorismem, které se někdy mohou objevit po příjmu vlákniny.


Jak používat tobolky KILOCAL Magra 60:
PRO ZHUBNUTÍ: 3 kapsle 30 minut před každým hlavním jídlem. Nepřekračujte 6 tobolek denně.
Pro UDRŽENÍ IDEÁLNÍ TĚLESNÉ HMOTNOSTI a snížení chuti k jídlu: 1-2 tobolky 30 minut před jídlem. Nepřekračujte 4 tobolky denně


UPOZORNĚNÍ : KILOCAL Magra 60 tobolky: nepoužívat během těhotenství a kojení. Nepodávejte do 12 let. Produkt může snížit absorpci léků, jako jsou perorální antikoncepce, perorální antikoagulancia, perorální antidiabetika, vitamíny rozpustné v tucích, cyklosporin, amiodaron a antiepileptika.Složení KILOCAL Magra 60 kapslí: komplex Captoappetit®. Pomocné látky: hydroxypropylmethylcelulóza, oxid křemičitý, barviva: oxid železitý, oxid titaničitý.Balení KILOCAL Magra 60 tobolek: krabička s blistrem po 60 tobolkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!