Pool Pharma Kilocal donna Snižování tělesné hmotnosti a při poruchách premenopauzy a menopauzy 40 tablet

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů užitečných při nízkokalorických dietách ke snižování tělesné hmotnosti a při poruchách premenopauzy a menopauzy u žen.
726 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 939357935
Pool Pharma Kilocal donna Snižování tělesné hmotnosti a při poruchách premenopauzy a menopauzy 40 tablet

Detailní popis produktu

KILOCAL DONNA – ŽENA, tablety 20 den, 20 noc
Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů užitečných při nízkokalorických dietách ke snižování tělesné hmotnosti a při poruchách premenopauzy a menopauzy u žen.

FUNKCE
Kilocal donna na den i noc je doplněk stravy založený na suchých rostlinných výtažcích, který je speciálně navržen tak, aby působil proti typickým ženským poruchám souvisejícím s věkem a obdobím menopauzy.
Suchý extrakt ze zeleného čaje je užitečný pro podporu rovnováhy tělesné hmotnosti, Ploštičník větevnatý d.e. a sójový suchý extrakt sýkorka Isoflavony pomáhají působit proti poruchám v období menopauzy.
Meduňka pomáhá udržovat normální náladu.
Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin (sacharidy, tuky, bílkoviny) a pomáhá udržovat pod kontrolou hladinu glukózy v krvi.
Extrakty ze zeleného čaje a orthosiphonidu přispívají k odtoku tělních tekutin, Sena, Kasie, Krušina, Tamarind a Magnolie podporují pravidelnou pohyblivost gastrointestinálního traktu.


ZPŮSOB POUŽITÍ
Denní tableta: 1 tableta denně po snídani.
Noční tableta: 1 tableta denně po večeři.

VAROVÁNÍ
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla.
Uchovávejte mimo dosah dětí do tří let.
Neužívejte během těhotenství.
Produkt by se neměl používat při poruchách funkce jater nebo při onemocněních.
Výrobek musí být používán jako součást přiměřené nízkokalorické stravy po zdravém životním stylu s dobrou úrovní fyzické aktivity.
Pokud je dieta dodržována po delší dobu delší než 3 týdny, je vhodné konzultovat s lékařem.
Kilocal obsahuje výtažky seny, kasie obecné, tamarindu, krušiny, takže je jeho použití vhodné i v případě nutnosti podpory průchodu střev. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky.

INCI:
Denní tableta: Inositol; Suchý extrakt ze sóji (Glycine max L, sperma) titrovaný v isoflavonech; Suchý extrakt z magnólie (Magnolia officinalis Rehder, kůra); Plnidla: mikrokrystalická celulóza, manitol; Suchý extrakt z meduňky (Melissa officinalis L., folium); Extrakt fosfolipidů ze zeleného čaje (Camellia sinensis L., titrovaný suchý extrakt folium, sójové fosfolipidy); Hydroxid hořečnatý; Protispékavé látky: zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý (nano), mastek; mastné kyseliny; Hydrolyzovaný kasein (hydrolyzované peptidy z mléčných bílkovin); Oxid hořečnatý; Potahovací látky: hydroxypropylcelulóza, ethylcelulóza; Pikolinát chromitý.

Noční tableta: Plnivo: mikrokrystalická celulóza; L-karnitin bitartrát; Suchý extrakt Orthosiphonid (Orthosiphon stamineus Benthfolium); Suchý extrakt Senna (Cassia angustifolia Vahl, folium); Frangula (Rhamnus frangula L, kůra) suchý extrakt; Suchý extrakt Cassia (Cassia fistula L., fructus), suchý extrakt tamarindu (Tamarindus indica fructus), fosfolipidy extraktu ze zeleného čaje (Camellia sinenss L, titrovaný suchý extrakt z folia, sójové fosfolipidy); Maltodextrin Protispékavé látky: zesítěná sodná sůl karboxymeticelulózy, oxid křemičitý (nano), hořečnaté soli mastných kyselin, mastek; Black Cohosh Cimicifuga racemosa Nutt., Rhizoma) suchý extrakt; Potahovací látky: hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza; mastné kyseliny, barviva oxid titaničitý, komplexy chlorofylinů s mědí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!