The Organic Pharmacy Korektivní maska kyseliny hyaluronové 60 ml

Obsahuje kyselinu hyaluronovou s trojnásobnou molekulovou hmotností (nízká, střední a vysoká), která poskytuje hloubkovou hydrataci, která proniká do pokožky a zanechává ji neuvěřitelně hladkou, napnutou a hydratovanou.
1 352 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: HACMN00060
The Organic Pharmacy Korektivní maska kyseliny hyaluronové 60 ml

Detailní popis produktu

Jak používat-Naneste silnou vrstvu na obličej, krk, dekolt a kolem očí. Nechte masku působit 15 minut a odstraňte ji mušelínovým hadříkem namočeným v horké vodě. Pro konečné výsledky opakujte 2-3 krát týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Webová stránka značky: The Organic Pharmacy

 

 

PŘÍBĚH VELKÉHO ÚSPĚCHU

Organická lékárna se zrodila před více než 25 lety v Londýně z intuice Margo Marrone, lékárnice vášnivé pro léčivé rostliny, homeopatii a výživu, s posláním usilovat o pohodu s využitím toho nejlepšího z přírody.

Produkty jsou formulovány s více než 250 přírodními aktivními složkami extrahovanými z rostlin a bylin s jedinečnými vlastnostmi, které pocházejí z ekologických plodin, které zajišťují zdraví pokožky a přispívají k lepšímu světu.

Věda a inovace jsou základem exkluzivních synergií při vytváření inovativních produktů s překvapivou účinností, klinicky testovaných, s ultrasenzorickými texturami.

Od prvního obchodu s jednou značkou na londýnské Kings Road má organická lékárna rychlý mezinárodní úspěch, který dnes dosahuje více než 36 zemí.