The Organic Pharmacy Korektivní maska se čtyřmi kyselými peelingy 60 ml

Jemná, ale účinná želé maska ​​obnovuje, obnovuje a rozjasňuje jemným leštěním odumřelých kožních buněk pro nepopiratelně zářivé výsledky.
1 196 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: FAPCM00060
The Organic Pharmacy Korektivní maska se čtyřmi kyselými peelingy 60 ml

Detailní popis produktu

Jak používat- Naneste silnou vrstvu po celém obličeji a krku po čištění jednou nebo dvakrát týdně, nejlépe v noci. Nechte působit 15 minut a odstraňte mušelínovým hadříkem namočeným v horké vodě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Webová stránka značky: The Organic Pharmacy

 

 

PŘÍBĚH VELKÉHO ÚSPĚCHU

Organická lékárna se zrodila před více než 25 lety v Londýně z intuice Margo Marrone, lékárnice vášnivé pro léčivé rostliny, homeopatii a výživu, s posláním usilovat o pohodu s využitím toho nejlepšího z přírody.

Produkty jsou formulovány s více než 250 přírodními aktivními složkami extrahovanými z rostlin a bylin s jedinečnými vlastnostmi, které pocházejí z ekologických plodin, které zajišťují zdraví pokožky a přispívají k lepšímu světu.

Věda a inovace jsou základem exkluzivních synergií při vytváření inovativních produktů s překvapivou účinností, klinicky testovaných, s ultrasenzorickými texturami.

Od prvního obchodu s jednou značkou na londýnské Kings Road má organická lékárna rychlý mezinárodní úspěch, který dnes dosahuje více než 36 zemí.