Rilastil Duo Bronzující pudr 18 g

Vysoce jemný hedvábný dvoubarevný kompaktní sluneční pudr s měkkým, sametovým nádechem dodává pleti přirozený opálený vzhled.
Položka byla vyprodána…
899 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: I21V052801
Rilastil Duo Bronzující pudr 18 g

Detailní popis produktu

Vysoce jemný a hedvábný dvoubarevný kompaktní sluneční pudr s vláčným, sametovým nádechem dodává pleti přirozený opálený vzhled. Se svými dvěma odstíny  nabízí přizpůsobitelnou, harmonizující barvu pro jakoukoliv pleť. Díky přítomnosti filtrů UVB-UVA SPF 15 chrání před slunečním zářením a poškozením způsobeným stárnutím. VÝSLEDEK:
Rozjasňuje pleť.

SLOŽENÍ:
Vitamin A: Aktivní látka poskytuje buňkám nepostradatelné faktory v obraně proti vnějšímu agresivnímu prostředí, jako je ultrafialové záření, smog, kouř a stres, a zabraňuje a zpomaluje jevy stárnutí pokožky.
Vitamin E: antioxidant, zvlhčující, uklidňující účinky.
100% bez oleje

 


POUŽITÍ:
Po nanesení obvyklého ošetření naneste pudr pomocí velkého štětce a oklepejte, aby se odstranil přebytek produktu. Aplikujte jej na obličej, stínujte barvu na čele, nosu, bradě a lícních kostech. Chcete-li dosáhnout přirozeného efektu, zkontrolujte, zda mezi tváří a krkem nejsou chromatické rozdíly.

 

INDIKACE:
Všechny typy pleti.

PLUSY:

 

  • bez parabenů
  • bez pšeničných derivátů
  • bez parfemace
  • hypoalergenní
  • testováno na 5 kovů
  • dermatologicky testováno
  • mikrobiologicky testováno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

Rilastil je dnes zavedenou značkou na italském trhu.

Společnost Rilastil byla založena v roce 1972 s cílem přinést kvality farmaceutické společnosti do kosmetického sektoru a zajistit pohodu a bezpečnost spotřebitelů. Jádrem poslání společnosti Rilastil byla vždy kombinace hledání účinných a inovativních účinných látek a dermatologické bezpečnosti každé suroviny a každého hotového výrobku.

Vytvářet bezpečné, účinné a kvalitní formulace a produkty, schopné reagovat na všechny dermatologické potřeby spotřebitelů, a tím zlepšit zdraví pokožky.

Rilastil nabízí produkty pro léčbu dermatologických potřeb všech typů pleti, včetně těch nejcitlivějších, zaručujících bezpečná a testovaná řešení i pro ty nejsložitější potřeby: od pleti se sklonem k akné až po povislou pleť, od nedostatku elasticity až po křehkou a reaktivní pleť.