Neohodnoceno

Rilastil Duo Rozjasňující pudr 18 g

Skladem
Kód: I21V05940
Značka: Rilastil
899 Kč
Kategorie: Pudry na tvář

Lehký a hedvábný dvoubarevný prášek bohatý na světelné pigmenty, který posiluje a sublimuje pleť. Pokožka zachovává svou přirozenou krásu, aplikaci po aplikaci.


VÝSLEDEK:
Rozjasňuje pleť.

SLOŽENÍ:
Perlový prášek: poskytuje světlý zářivý efekt.
Vitamin E: antioxidant, zvlhčující, uklidňující účinky.

POUŽITÍ:
Po nanesení obvyklého ošetření naneste pudr pomocí velkého štětce a oklepejte, aby se odstranil přebytek produktu. Aplikujte jej na obličej, stínujte barvu na čele, nosu, bradě a lícícíh. Chcete-li dosáhnout přirozeného efektu, zkontrolujte, zda mezi tváří a krkem nejsou chromatické rozdíly.


INDIKACE:
Všechny typy pleti.

PLUSY:


 • bez parabenů

 • bez pšeničných derivátů

 • bez parfemace

 • hypoalergenní

 • testováno na 5 kovů

 • dermatologicky testováno

 • mikrobiologicky testováno
 • Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

   

  Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

  Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

  Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

  Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

  Rilastil je dnes zavedenou značkou na italském trhu.

  Společnost Rilastil byla založena v roce 1972 s cílem přinést kvality farmaceutické společnosti do kosmetického sektoru a zajistit pohodu a bezpečnost spotřebitelů. Jádrem poslání společnosti Rilastil byla vždy kombinace hledání účinných a inovativních účinných látek a dermatologické bezpečnosti každé suroviny a každého hotového výrobku.

  Vytvářet bezpečné, účinné a kvalitní formulace a produkty, schopné reagovat na všechny dermatologické potřeby spotřebitelů, a tím zlepšit zdraví pokožky.

  Rilastil nabízí produkty pro léčbu dermatologických potřeb všech typů pleti, včetně těch nejcitlivějších, zaručujících bezpečná a testovaná řešení i pro ty nejsložitější potřeby: od pleti se sklonem k akné až po povislou pleť, od nedostatku elasticity až po křehkou a reaktivní pleť.