Pool Pharma Přírodní doplněk na ploché břicho 15 tablet

KILOCAL PLOCHÉ BŘICHO DOPLNĚK STRAVY 15 TABLET

Položka byla vyprodána…
429 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: A934018262
Pool Pharma Přírodní doplněk na ploché břicho 15 tablet

Detailní popis produktu

Popis

Doplněk stravy v tabletách na bázi papáji, bromelainu, enzymů z fermentovaných maltodextrinů, křemičitanů a aktivního uhlí s rostlinnými extrakty užitečnými pro podporu trávicích procesů a působí proti nadýmání a břišnímu napětí. Suchý extrakt z fenyklu podporuje vylučování plynů a regulaci gastrointestinální motility, andělika a kadidlovník jsou užitečné pro trávicí funkce, Centaurea Montana přispívá k odtoku tělesných tekutin.

Složení
: suchý extrakt fenyklu (foeniculum vulgare mill., fructus); Dřevěné uhlí; objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; protispékavé látky: oxid křemičitý; polyethylenglykol; zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy; stearan hořečnatý; kyselina stearová; polyvinylpyrrolidon; mastek; maltodextrin; Andělika čínská (Angelica sinensis diels, radix) suchý extrakt; Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata roxb., gummi) titrovaný suchý extrakt; enzymy z maltodextrinu fermentovaného Aspergillus niger a Trichoderma longobrachitum; Centaurea (Centaurea montana L., Capitula) suchý extrakt; Bacillus coagulans BC 513 (30 mg/CPR); leštící látky: hydroxypropylmethylcelulóza, ethylcelulóza, karnaubský vosk; nakládání papain papája l., fructus; Bromelain z ananasového comosus (L.) merr., jambs.

Jak používat
: 1 tableta denně.

Varování
Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Skladujte
na chladném a suchém místě, mimo dosah světla a lokálních zdrojů tepla, slunečního záření a vyhněte se kontaktu s vodou.

Velikost
15 polykatelné tablety.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!