Pharmaguida Mammavit PL Pro podporu laktace 30 sáčků

Doplněk stravy na bázi ostropestřce mariánského (Silymarin), pískavice řecké seno a kopřivy, které mohou podporovat laktaci.
506 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: 930099926
Pharmaguida Mammavit PL Pro podporu laktace 30 sáčků

Detailní popis produktu

Mammavit PL je doplněk stravy na bázi ostropestřce mariánského (Silymarin), pískavice řecké seno a kopřivy, které mohou podporovat laktaci.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Dva sáčky denně.

SLOŽENÍ: Fruktóza; Ostropestřec mariánský (Sylibum marianum) semena d.e. sýkorka min 80 % v silymarinu (315 mg); pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.) semeno d.e. (100 mg); kopřiva dvoudomá (Urtica dioica L.) kořen d.e., (100 mg); protispékavá látka: koloidní oxid křemičitý; aroma: regulátor kyselosti: kyselina citrónová.

UPOZORNĚNÍ: Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nekonzumujte po uplynutí doby trvanlivosti. Datum exspirace se vztahuje na neotevřený a správně skladovaný produkt. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje tepla.

 

 

 

 

 

 

látky s fyziologickou hodnotou

Na 100g

2 sáčky =10g

%NRH

 

 

Vitamín D3

200 mcg

20 mcg

200 (sáček)

 

 

Ostropestřec mariánský suchý výtažek

3,150g

315 mg

 

 

 

Z toho Silimarin

2,520 g

252 mg

 

 

 

Pískavice řecké seno

1,000g

100mg

 

 

 

Kopřiva

1,000 g

100mg

 

 

 

 

 

 

%NHP* - nutriční referenční hodnota

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pharmaguida-logo

 

Společnost Pharmaguida byla založena v prosinci 2004 a působí ve farmaceutickém sektoru po celé Itálii a v několika zahraničních zemích.

Vždy jsme se obraceli na gynekologii, gastroenterologii a pediatrii. Naším cílem je vytvářet inovativní, bezpečné a účinné produkty prostřednictvím neustálého výzkumu a používání přírodních složek. Z tohoto důvodu využíváme pouze prodejní kanál lékáren a implementujeme kapilární lékařsko-vědecké informace v ordinacích lékařů, lékáren a nemocnicích. Kromě toho organizujeme lékařsko-vědecké kongresy a školicí dny a účastníme se s výstavními stánky různých národních a mezinárodních akcí.

Výroba probíhá v Itálii, Rakousku, Německu a Irsku a distribuční řetězec je následující: farmaceutický sklad, velkoobchod, lékárna.