Pharmaguida Mammavit DHA Dostatečná nutriční výživa během těhotenství a kojení 30 tablet

MAMMAVIT DHA softgel je doplněk stravy obsahující vitamíny, minerály, polynenasycené mastné kyseliny (DHA), indikovaný k poskytnutí dostatečné nutriční výživy ženy během těhotenství a kojení. 

 

531 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 934953884
Pharmaguida Mammavit DHA Dostatečná nutriční výživa během těhotenství a kojení 30 tablet

Detailní popis produktu

BEZLEPKOVÝ.

Některé složky obsažené v přípravku mohou: přispívat k růstu tkání matky během těhotenství a k normální krvetvorbě (kyselina listová); přispívají k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a k normálnímu přenosu kyslíku (železa); přispívají k udržení normálních červených krvinek a normálnímu metabolismu železa (vitamín B2); přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem (měď a vitamín B2); přispívají k normální funkci imunitního systému a zasahují do procesu dělení buněk (železo, kyselina listová a vitamín D); přispívají k normálnímu energetickému metabolismu (biotin, vitamín B2, železo, mangan a měď); přispívají k normální tvorbě pojivových tkání (Mangan); přispívají k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů (vitamín B5); přispívají k normálnímu transportu železa v těle (měď); přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem (vitamín C a E).

ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ: doporučuje se užívat jednu kapsli denně, nejlépe během jednoho z hlavních jídel. Ke spolknutí bez žvýkání.

SLOŽENÍ: rybí tuk; živočišná želatina (voda, želatina - oxid siřičitý a siřičitany); Pyrofosfát železa; stabilizátory: glycerin, zahušťovadla: glycerylmonostearát, emulgátor: slunečnicový lecitin; síran zinečnatý monohydrát; vitamín B3 (nikotinamid); vitamín E (DL-?-tokoferylacetát); vitamín B5 (pantothenát vápenatý); pentahydrát síranu měďnatého; barviva: červený a žlutý oxid železitý (E172), oxid titaničitý (E171); Fluorid sodný; Vitamín B12 (kyanokobalamin 0,1 %; podpora: maltodextrin); vitamín B2 (riboflavin); Vitamin B6 (Pyridoxin hydrochlorid); vitamín B1 (thiamin hydrochlorid); kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová); Vitamin D3 (cholekalciferol; podpora: triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, tokoferol); Jodid draselný; seleničitan sodný; Vitamin H (Biotin).

VAROVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nekonzumujte po uplynutí doby trvanlivosti. Minimální doba skladování se vztahuje na produkt v neporušeném a správně skladovaném obalu. Skladujte v chladu (<25°C) a suchu mimo zdroje světla a tepla.

 

Látky s fyziologickou hodnotou

na denní dávku (1kapsle)

%NHP*

Vitamin D3

10mcg (400UI)

200,0%

Vitamin E

8mg

66,7%

Vitamin B1

1mg

90,9%

Vitamin B2

1,4mg

100,0%

Vitamin B3

14mg

87,5%

Vitamin B6

1,1mg

78,6%

Kyselina listová

400mcg

200,0%

Vitamin B12

2,2mcg

88,0%

Biotin

100mcg

200,0%

Vitamin BS

6mg

100,0%

železo

30mg

214,3%

Zinek

7mg

70,0%

Měď

2mg

120,0%

Fluor

1mg

28,6%

Selenium

55mcg

100,0%

Jód

200mcg

133,3%

DHA

250mg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pharmaguida-logo

 

Společnost Pharmaguida byla založena v prosinci 2004 a působí ve farmaceutickém sektoru po celé Itálii a v několika zahraničních zemích.

Vždy jsme se obraceli na gynekologii, gastroenterologii a pediatrii. Naším cílem je vytvářet inovativní, bezpečné a účinné produkty prostřednictvím neustálého výzkumu a používání přírodních složek. Z tohoto důvodu využíváme pouze prodejní kanál lékáren a implementujeme kapilární lékařsko-vědecké informace v ordinacích lékařů, lékáren a nemocnicích. Kromě toho organizujeme lékařsko-vědecké kongresy a školicí dny a účastníme se s výstavními stánky různých národních a mezinárodních akcí.

Výroba probíhá v Itálii, Rakousku, Německu a Irsku a distribuční řetězec je následující: farmaceutický sklad, velkoobchod, lékárna.