Neohodnoceno

Bioclin dermatologická mycí emulze 500 ml

Jemná mycí emulze s fyziologickým pH, vhodná pro denní očistu všech typů pleti.
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: I64V09660
Značka: Bioclin
459 Kč
Kategorie: Intimní hygiena
Položka byla vyprodána…
Bioclin DERMATOLOGICKÁ MYCÍ EMULZE, 500ml

Jemná mycí emulze s fyziologickým pH, vhodná pro denní očistu všech typů pleti. Neobsahuje žádné zásady, stabilizuje fyziologickou kyselost kůže a pomáhá zachovat strukturu hydrolipidického povrchu. Čistí důkladně bez podráždění i tu nejcitlivější pokožku jako je ta, která nesnese běžná mýdla. Zředěná 50% vody je ideální pro koupel novorozenců. Zabraňuje kožním vyrážkám.
Neobsahuje mýdlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cropped-Ganassini_Corporate_vettoriale-2048x1376_1Bioclin-AttiviNaturali-Achillea-Bio-CleanUpimg-prodotto-green-1-1Attivi_ciliegieslowfood_1Bioclin-Linea-Tricologica-Bio-Squam-Prodotti-Forfora-Secca-Grassa-Capelli

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

 

Dokonalá synergie mezi vědou a přírodou pro blaho pokožky to je Bioclin

Díky konsolidované přítomnosti na trhu s deodoranty, přípravky na vlasy a barvení v lékárnách nabízí Bioclin kompletní sortiment, který spotřebitelé oceňují již více než 30 let. Značka vyjadřuje dokonalou kombinaci vědy a přírody, inovace a udržitelnosti s cílem vytvářet vysoce výkonné a vysoce kvalitní produkty pro blaho pokožky.

Složení Bioclin je výsledkem výzkumu a vývoje, jehož cílem je dokonalost, a jsou klinicky a dermatologicky testovány, aby byla zajištěna maximální snášenlivost pokožky, a to i u těch nejcitlivějších subjektů. Trvalý závazek k větší udržitelnosti se odráží v používání vysokého procenta přírodních účinných látek, biologicky rozložitelných receptur a obalů, které jsou recyklovatelné a pokud možno recyklované, ale také v konsolidovaných partnerstvích se sdruženími, s nimiž sdílí hodnoty a cíle.