Bioclin dermatologická mycí emulze 300 ml

Jemná mycí emulze s fyziologickým pH, vhodná pro denní očistu všech typů pleti.
319 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kód: I64V09610
Bioclin dermatologická mycí emulze 300 ml

Detailní popis produktu

Bioclin DERMATOLOGICKÁ MYCÍ EMULZE, 300ml

Jemná mycí emulze s fyziologickým pH, vhodná pro denní očistu všech typů pleti. Neobsahuje žádné zásady, stabilizuje fyziologickou kyselost kůže a pomáhá zachovat strukturu hydrolipidického povrchu. Čistí důkladně bez podráždění i tu nejcitlivější pokožku jako je ta, která nesnese běžná mýdla. Zředěná 50% vody je ideální pro koupel novorozenců. Zabraňuje kožním vyrážkám.
Neobsahuje mýdlo.

Testováno na nikl, kobalt, chrom, paladium, rtuť.

Vyhněte se kontaktu s očima, v případě podráždění oční sliznice vypláchněte vodou.
Nevystavujte teplu. Chraňte uzávěrem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

BIOCLIN-1080x1340-1 (1)Dokonalá synergie mezi vědou a přírodou pro blaho pokožky to je Bioclin

Díky konsolidované přítomnosti na trhu s deodoranty, přípravky na vlasy a barvení v lékárnách nabízí Bioclin kompletní sortiment, který spotřebitelé oceňují již více než 30 let. Značka vyjadřuje dokonalou kombinaci vědy a přírody, inovace a udržitelnosti s cílem vytvářet vysoce výkonné a vysoce kvalitní produkty pro blaho pokožky.

Složení Bioclin je výsledkem výzkumu a vývoje, jehož cílem je dokonalost, a jsou klinicky a dermatologicky testovány, aby byla zajištěna maximální snášenlivost pokožky, a to i u těch nejcitlivějších subjektů. Trvalý závazek k větší udržitelnosti se odráží v používání vysokého procenta přírodních účinných látek, biologicky rozložitelných receptur a obalů, které jsou recyklovatelné a pokud možno recyklované, ale také v konsolidovaných partnerstvích se sdruženími, s nimiž sdílí hodnoty a cíle.


Značka BIOCLIN je jednou ze značek Ganassini coroprate 

cropped-Ganassini_Corporate_vettoriale-2048x1376_1Ganassini corporate  má dlouholeté farmaceutické zkušenosti. Neustálé studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek, umožnily 16 značkám, z nichž jednou je právě Bioclin , vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio produktů vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty corporate Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini