Vidermina rectal Lipogel pro prevence a podpůrnou léčbu hemoroidů 30 ml

Prevence a podpůrná léčba hemoroidů a symptomů spojených s obtížemi v oblasti konečníku
standardní cena: 389 Kč –15 % 330 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: I56V00010
Vidermina rectal Lipogel pro prevence a podpůrnou léčbu hemoroidů 30 ml
Vidermina rectal Lipogel pro prevence a podpůrnou léčbu hemoroidů 30 ml
Akce Tip
389 Kč –15 %

Detailní popis produktu

Prevence a podpůrná léčba hemoroidů a symptomů spojených s obtížemi v oblasti konečníku

Indikace: ochranný lipolytický gel pro prevenci a podpůrnou
léčbu hemoroidů a symptomů spojených se souvisejícími obtížemi v oblasti konečníku. Díky zamezujícímu účinku zmírňuje obtíže a poskytuje úlevu v případě svědění, pálení, dráždění a bolesti. Pro externí použití i v těhotenství

Způsob použití: před použitím si umyjte ruce. Očistěte místo aplikace jemným mýdlem, pokud možno pěnovým, a pečlivě jej osušte. Odšroubujte uzávěr a odstraňte pečeť na tubě.

Vnější aplikace: vytlačte z tuby 3 centimetry produktu (cca 0,6 g) a naneste jej lehkou masáží. Zašroubujte uzávěr na tubě.

Vnitřní aplikace (pouze pomocí aplikátoru přiloženého v balení 30 ml): sejměte uzávěr z aplikátoru a aplikátor našroubujte na tubu. Vymáčkněte produkt z tuby a naplňte aplikátor, opatrně zaveďte aplikátor do konečníku a jednou až dvakrát jemně zmáčkněte tubu, čímž dojde k vytlačení patřičného množství produktu (cca 1 g). Produkt aplikujte také na vnější část konečníku. Po použití aplikátor odšroubujte, vyčistěte jej, řádně jej osušte a uzavřete uzávěrem. Našroubujte uzávěr na tubu.

Frekvence použití: 1–3 vnější aplikace za den; 1–2 vnitřní aplikace za den nebo podle lékařského doporučení. Nepoužívejte déle než 20 dnů po sobě.

Použití v oblasti konečníku (vnější i vnitřní s
aplikátorem).

Upozornění:
Během těhotenství nepoužívat vnitřně. Nepoužívejte výrobek, pokud se jeví jako poškozený. Přípravek nepoužívejte po datu expirace. Datum expirace platí pro neporušený a správně uchovávaný přípravek. Po použití tubu uzavřete. Nepřekračujte doporučené dávkování. V případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravek nepoužívejte. V případě nežádoucích účinků přípravek dále nepoužívejte, poraďte se s lékařem a informujte výrobce. Výrobek nepoužívejte na poškozené sliznice nebo v případě krvácení. Používání výrobku v kombinaci s lokální aplikací léčiv se nedoporučuje. Zabraňte kontaktu s očima; v případě kontaktu oči vymyjte vodou. Výrobek uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nevystavujte působení tepla a uchovávejte s uzavřeným uzávěrem. Ekologicky zlikvidujte.
Nevystavujte působení tepla a uchovávejte s uzavřeným uzávěrem.

Bez vůně. Testováno na nikl, kobalt, chróm, paládium a rtuť.*
* Každý z výše testovaných prvků je obsažen v poměru nižším než jedna ku milionu. Malá množství mohou způsobovat sensibilizaci.

 

Zdravotnický prostředek registrován na Ministerstvu zdravotnictví v Itálii pod kódem: CE 0477

Kód SÚKL: 962269

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-VIDERMINA-page-roseVidermina-mix

Specializovaná značka, která nabízí špičková řešení pro zlepšení intimní pohody žen od dětství až po zralost, v její neustálé obměně.

Průkopník inovací pro intimní pohodu žen v lékárnách díky spolupráci s lékaři a lékárníky Vidermina si klade za cíl zlepšit kvalitu života žen a jejich intimní pohodlí.

Vidermina překládá své zkušenosti do inovativních vzorců, zejména příjemných textur, jemných povrchově aktivních látek, přírodních a funkčních složek