Vidermina md prebiotic Čípky pro obnovu vaginální rovnováhy 10 čípků

vaginální čípky indikované při změně poševní mikrobiální rovnováhy, jako prevence vaginózy a bakteriální a mykotické vaginitidy a po podání lokálních a/nebo systémových antibiotik nebo antimykotik.
standardní cena: 359 Kč –15 % 305 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: I55V00000
Vidermina md prebiotic Čípky pro obnovu vaginální rovnováhy 10 čípků
Vidermina md prebiotic Čípky pro obnovu vaginální rovnováhy 10 čípků
Akce
359 Kč –15 %

Detailní popis produktu

PŘÍPRAVEK PRO OBNOVU ROVNOVÁHY
kyselé pH


10 VAGINÁLNÍCH ČÍPKŮ
Prevence vaginózy a vaginitidy

Indikace: vaginální čípky indikované při změně poševní mikrobiální rovnováhy, jako prevence vaginózy a bakteriální a mykotické vaginitidy a po podání lokálních a/nebo systémových antibiotik nebo antimykotik. Přípravek obsahující gluko-oligosacharid a s kyselým pH umožňuje díky vytvoření mukoadhezivní vrstvy obnovit rovnováhu přirozeného prostředí a pH v pochvě a omezit tak tvorbu patogenní mikroflóry.

Způsob použití: před použitím si umyjte ruce. Vyjměte čípek z obalu a jemně ho zasuňte hluboko do pochvy, nejlépe v leže na zádech. Aplikujte 1 čípek denně, pokud možno večer; předtím se pečlivě umyjte intimním mycím prostředkem nebo proveďte vaginální výplach.

Frekvence použití: 1 čípek denně po dobu 10 dnů nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění: k vaginálnímu použití. Přípravek nepoužívejte, pokud vykazuje známky poškození. Přípravek nepoužívejte po datu expirace. Datum expirace platí pro neporušený a správně uchovávaný přípravek. Přípravek je nutné aplikovat okamžitě po otevření té části obalu, ve které byl uložen; v opačném případě nebudou zaručeny hygienické podmínky a uvedené účinky. Nepřekračujte doporučené dávkování. V případě přecitlivělosti na některou ze složek výrobek nepoužívejte. V případě nežádoucích účinků čípky dále nepoužívejte a poraďte se s lékařem. Informujte výrobce. Pokud příznaky po léčbě dále přetrvávají, poraďte se s lékařem. Zabraňte kontaktu s očima; v případě kontaktu oči vymyjte vodou. Uchovávejte výrobek mimo dosah a dohled dětí. Uchovávejte na temném, chladném a suchém místě (při teplotě do 30 °C). Ekologicky zlikvidujte.

Vaginální použití

Uchovávejte na tmavém, chladném a suchém místě (při teplotě do 30 °C).

Kompatibilní s latexovými prezervativy. Testováno v těhotenství – testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť.*
*Vše méně než jedna ku milionu. Malá množství mohou způsobovat senzibilizaci.

 

Zdravotnický prostředek registrován na Ministerstvu zdravotnictví v Itálii pod kódem: CE 0477

Kód SÚKL: 962218

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-VIDERMINA-page-roseVidermina-mix

Specializovaná značka, která nabízí špičková řešení pro zlepšení intimní pohody žen od dětství až po zralost, v její neustálé obměně.

Průkopník inovací pro intimní pohodu žen v lékárnách díky spolupráci s lékaři a lékárníky Vidermina si klade za cíl zlepšit kvalitu života žen a jejich intimní pohodlí.

Vidermina překládá své zkušenosti do inovativních vzorců, zejména příjemných textur, jemných povrchově aktivních látek, přírodních a funkčních složek