Neohodnoceno

Vidermina clx Intimní čistící ubrousky antimikrobiální 15 ks

Intimní měkké čistící ubrousky, s kyselým pH (5,5), namočené v roztoku obsahujícím rostlinný antimikrobiální komplex a obohacené kyselinou hyaluronovou a extraktem z heřmánku, specifické ve všech případech nadměrného vývoje místní mikrobiální flóry.
Položka byla vyprodána…
Kód: I50V06450
Značka: Vidermina
99 Kč
Kategorie: Intimní hygiena
Položka byla vyprodána…
Intimní měkké čistící ubrousky, s kyselým pH (5,5), namočené v roztoku obsahujícím rostlinný antimikrobiální komplex a obohacené kyselinou hyaluronovou a extraktem z heřmánku, specifické ve všech případech nadměrného vývoje místní mikrobiální flóry. Díky čisticím a dezinfekčním účinkům jsou obzvláště vhodné používat i během těhotenství, po porodu, po operaci a jsou indikovány ve všech případech možného množení bakterií v důsledku horkého vlhkého prostředí (tělocvičny, bazény, dlouhé výlety).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-VIDERMINA-page-roseVidermina-mix

 

Specializovaná značka, která nabízí špičková řešení pro zlepšení intimní poh pohody žen od dětství až po zralost, v její neustálé obměně.

Průkopník inovací pro intimní pohodu žen v lékárnách díky spolupráci s lékaři a lékárníky Vidermina si klade za cíl zlepšit kvalitu života žen a jejich intimní pohodlí.

Vidermina překládá své zkušenosti do inovativních vzorců, zejména příjemných textur, jemných povrchově aktivních látek, přírodních a funkčních složek