Neohodnoceno

Vánoční sada Bioclin BIO-VOLUME Šampon a Maska pro jemné vlasy

Bioclin BIO-VOLUME Šampon a Maska pro jemné vlasy

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Skladem
Kód: 12729
Značka: Bioclin
651 Kč –19 % 521 Kč
Kategorie: Vlasová kosmetika
Vánoční sada Bioclin bio volume
651 Kč –19 %

BIO VOLUME ŠAMPON PRO TENKÉ A JEMNÉ VLASY.
Pro dodání objemu tenkým a řídkým vlasům je důležité zvolit regenerační, posilující, extra jemné ošetření.

Bio-Volume je vláčný a osvěžující šampon, který je připraven s hydrolyzovaným rostlinným proteinem, který dodává objemu vlasům, struktuře a lesku.

Výsledek:
Vyživené, zdravé, viditelně krásnější a hustší vlasy.

Charakteristika:
Exkluzivní jemný čistící šampon bez agresivních pěnových prostředků zajišťuje efektivní a jemný účinek při respektování nejcitlivější pokožky.

Použití:
Naneste rovnoměrně na mokré vlasy, jemně masírujte vlasy a pokožku a poté opláchněte.

Indikace
Vhodné pro každodenní použití.

Plusy:
* Bez SLES a SLS
* Bez barviv
* Dermatologicky a klinicky testováno
* Testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť

 

BIO VOLUME  OBJEMOVÁ MASKA

Bio-Volume od Bioclin je restrukturalizační, posilující, extra jemná a k pokožce šetrná maska speciálně vyvinutá tak, aby tenkým vlasům dodala objem a objem. Obsahuje hydrolyzované rostlinné proteiny, které dodávají vlasům objem, objem a lesk.

Návod k použití
Aplikuje se po umytí šamponem, nechá se působit a důkladně se opláchne.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cropped-Ganassini_Corporate_vettoriale-2048x1376_1Bioclin-AttiviNaturali-Achillea-Bio-CleanUpimg-prodotto-green-1-1Attivi_ciliegieslowfood_1Bioclin-Linea-Tricologica-Bio-Squam-Prodotti-Forfora-Secca-Grassa-Capelli

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

 

Dokonalá synergie mezi vědou a přírodou pro blaho pokožky to je Bioclin

Díky konsolidované přítomnosti na trhu s deodoranty, přípravky na vlasy a barvení v lékárnách nabízí Bioclin kompletní sortiment, který spotřebitelé oceňují již více než 30 let. Značka vyjadřuje dokonalou kombinaci vědy a přírody, inovace a udržitelnosti s cílem vytvářet vysoce výkonné a vysoce kvalitní produkty pro blaho pokožky.

Složení Bioclin je výsledkem výzkumu a vývoje, jehož cílem je dokonalost, a jsou klinicky a dermatologicky testovány, aby byla zajištěna maximální snášenlivost pokožky, a to i u těch nejcitlivějších subjektů. Trvalý závazek k větší udržitelnosti se odráží v používání vysokého procenta přírodních účinných látek, biologicky rozložitelných receptur a obalů, které jsou recyklovatelné a pokud možno recyklované, ale také v konsolidovaných partnerstvích se sdruženími, s nimiž sdílí hodnoty a cíle.