Tonimer Oční ubrousky 16ks

Jednorázové ubrousky určené pro každodenní hygienu periokulární oblasti dětí a kojenců, také v případě zánětlivých stavů okraje očních víček
Položka byla vyprodána…
209 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: I48V01590
Tonimer Oční ubrousky 16ks

Detailní popis produktu

Jednorázové ubrousky určené pro každodenní hygienu periokulární oblasti dětí a kojenců, také v případě zánětlivých stavů okraje očních víček (konjunktivitida, blefarokonjunktivitida, ojaiol, chalazion).

Napuštěné v roztoku obsahujícím kyselinu hyaluronovou s ochranným účinkem a obohacené o Hamamelis vodu a výtažek z chrpy.

Umožňují snadno odstranit oční sekreci i v případě suchosti na úrovni víček a řas.

*bez parfemace, vyrovnávající pH, testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť

Balení: 16 jednorázových ubrousků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TONIMER-1080x1340-1 72340_des_372340_des_472340_des_6

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

 

Odkud pochází mořská voda v produktech Tonimer Lab?

Mořská voda pochází z zálivu Cancale, Bretaň, Francie, oblasti známé pro svou kvalitu vody díky specifickým pobřežním přílivům. Výsledkem je čistá voda a bohatá na stopové prvky a minerální soli.

Jak se získává mořská voda z Cancaleského zálivu?

Čerpání mořské vody se provádí prostřednictvím pevného zařízení umístěného mimo záliv. Extrakční zařízení shromažďuje vodu na otevřeném moři v místě, které těží z čisticích účinků západních proudů a největšího přílivového bodu, který dosahuje 2 metry od dna vody, zatímco extrakční potrubí je chráněno filtrem pravidelně čištěným a udržovaným.