Neohodnoceno

Tonimer lab Oční kapky 10 ml

Víceúrovňový oční roztok s fyziologickým pH obsahujícím destilovanou vodu chrpy a hamamelis, hyaluronát sodný a je obohacený mořskou vodou.
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: I48V02950
Značka: Tonimer
179 Kč
Kategorie: ZDRAVÍ
Položka byla vyprodána…
Víceúrovňový oční roztok s fyziologickým pH obsahujícím destilovanou vodu chrpy a hamamelis, hyaluronát sodný a je obohacený mořskou vodou.

S uklidňujícím, ochranným, promazávajícím a zvlhčujícím účinkem je indikován v případě suchosti, podráždění, pálení, zarudnutí a únavy očí způsobené:
- environmentálními faktory (klimatizace, vítr, nadměrné vystavení slunečnímu záření, kouř, znečištění);
- nadměrná únava v důsledku delšího používání počítače, delší studium nebo čtení;
- syndrom suchého oka;
- dlouhodobé používání kontaktních čoček.

Použitelné i v případě kontaktních čoček. Po konzultaci s lékařem může být použit také u dětí.
Použití: odšroubujte víčko, do každého oka kápněte 1-2 kapky jemný stiskem lahvičky. Poté uzavřete víčkem. Obsah může být používán během prvních 28 dní po otevření. Může být používáno často, vícekrát denně, nebo dle rady lékaře.
Pouze pro oční použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TONIMER-1080x1340-1 72340_des_372340_des_472340_des_6

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

 

Odkud pochází mořská voda v produktech Tonimer Lab?

Mořská voda pochází z zálivu Cancale, Bretaň, Francie, oblasti známé pro svou kvalitu vody díky specifickým pobřežním přílivům. Výsledkem je čistá voda a bohatá na stopové prvky a minerální soli.

Jak se získává mořská voda z Cancaleského zálivu?

Čerpání mořské vody se provádí prostřednictvím pevného zařízení umístěného mimo záliv. Extrakční zařízení shromažďuje vodu na otevřeném moři v místě, které těží z čisticích účinků západních proudů a největšího přílivového bodu, který dosahuje 2 metry od dna vody, zatímco extrakční potrubí je chráněno filtrem pravidelně čištěným a udržovaným.