Tonimer lab Isotonický nosní sprej normal 125 ml

Tonimer lab Isotonický nosní sprej normal je produkt určený k pročištění nosních dýchacích cest a ke zvlhčení sliznice nosu.

339 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: I48V01870
Tonimer lab Isotonický nosní sprej normal 125 ml

Detailní popis produktu

Isotonický roztok Normal ze sterilní mořské vody k uvolnění ucpaného nosu a ke zvlhčení dutiny nosní, s nízkým obsahem sodíku a lehce alkalickým pH. Vhodný k odstranění hlenu a ke zvlhčení suché sliznice v oblasti dutiny nosní.
Přípravek použijte při chřipce nebo ke zvlhčení sliznice v dutině nosní.
Pro všechny starší než 10 let.

Dávkování: opakovat aplikaci co 3-4 hodiny 2-3 krát denně po dobu 15 dní nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Uchovávat mimo dosah a dohled dětí. Nádobka je pod stálým tlakem. Chraňte před sluncem a nevystavujte teplotám nad 50°C. Ani prázdné nádobky neprorážejte a nevhazujte do ohně.

Dermatologicky testováno.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TONIMER-1080x1340-1 72340_des_372340_des_472340_des_6

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

 

Odkud pochází mořská voda v produktech Tonimer Lab?

Mořská voda pochází z zálivu Cancale, Bretaň, Francie, oblasti známé pro svou kvalitu vody díky specifickým pobřežním přílivům. Výsledkem je čistá voda a bohatá na stopové prvky a minerální soli.

Jak se získává mořská voda z Cancaleského zálivu?

Čerpání mořské vody se provádí prostřednictvím pevného zařízení umístěného mimo záliv. Extrakční zařízení shromažďuje vodu na otevřeném moři v místě, které těží z čisticích účinků západních proudů a největšího přílivového bodu, který dosahuje 2 metry od dna vody, zatímco extrakční potrubí je chráněno filtrem pravidelně čištěným a udržovaným.