Rilastil Lipofusion ampule k prevenci a léčbě celulitidy 10x7,5 ml

KONCENTRÁT V AMPULÍCH

Rilastil Lipofusion v ampulích bojuje s celulitidou.

 

849 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: I18V11510
Rilastil Lipofusion ampule k prevenci a léčbě celulitidy 10x7,5 ml

Detailní popis produktu

- POUZE PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ

 

Rilastil Lipofusion je inovativní ošetření, které synergicky kombinuje principy fyto-aromaterapie a kosmetologické aktivní principy poslední generace pro kontrast a
prevenci nedokonalostí celulitidy.

RILASTIL LIPOFUSION KONCENTRÁT V AMPULÍCH
Rilastil Lipofusion Concentrate v ampulích kontrastuje s nedokonalostmi celulitidy, které v kombinaci s dalšími produkty řady Lipofusion podporují lepší cirkulaci účinných látek a zvyšují jejich účinek. Neobsahuje žádnou složku, která se nedoporučuje v těhotenství.

Použití: přípravek používejte nejméně 2 měsíce společně s  Rilastil Lipofusion Fluid nebo Rilastil Lipofusion Intensive Night Cream

UDRŽOVACÍ OŠETŘENÍ: produkt používejte nejméně 2 měsíce před Rilastil Toning Cream nebo obvyklým tělovým krémem.

POSTUP: Otevřete ampulku s dodávaným otvírákem ampulí a nalijte obsah do lahvičky s rozprašovačem, která je součástí balení. Nastříkejte produkt na oblasti,
které mají být ošetřeny, masírujte až do úplného vstřebání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

Rilastil je dnes zavedenou značkou na italském trhu.

Společnost Rilastil byla založena v roce 1972 s cílem přinést kvality farmaceutické společnosti do kosmetického sektoru a zajistit pohodu a bezpečnost spotřebitelů. Jádrem poslání společnosti Rilastil byla vždy kombinace hledání účinných a inovativních účinných látek a dermatologické bezpečnosti každé suroviny a každého hotového výrobku.

Vytvářet bezpečné, účinné a kvalitní formulace a produkty, schopné reagovat na všechny dermatologické potřeby spotřebitelů, a tím zlepšit zdraví pokožky.

Rilastil nabízí produkty pro léčbu dermatologických potřeb všech typů pleti, včetně těch nejcitlivějších, zaručujících bezpečná a testovaná řešení i pro ty nejsložitější potřeby: od pleti se sklonem k akné až po povislou pleť, od nedostatku elasticity až po křehkou a reaktivní pleť.