Rilastil Intensive Intenzivní noční krém 50 ml

Noční péče proti stárnutí, ideální pro redukci vrásek a zpevnění obličeje a krku.
961 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kód: I10V03170
Rilastil Intensive Intenzivní noční krém 50 ml

Detailní popis produktu

Indikace
Noční péče proti stárnutí, ideální pro redukci vrásek a zpevnění obličeje a krku. Kombinovaný účinek oleje z rýžových otrub a sodíku PCA zajišťuje vysoce hydratační a zvláčňující účinek na pokožku, čímž je pružnější a měkčí. Panthenol a tokoferyl-acetát obsažené v nočním krému na obličej Rilastil Intensive dodávají pleti správnou výživu a tón a brání procesům předčasného stárnutí.

Jak používat:
večer po obvyklém čištění pleti naneste přiměřené množství krému na obličej a krk a jemně vmasírujte zespodu až do úplného vstřebání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

Rilastil je dnes zavedenou značkou na italském trhu.

Společnost Rilastil byla založena v roce 1972 s cílem přinést kvality farmaceutické společnosti do kosmetického sektoru a zajistit pohodu a bezpečnost spotřebitelů. Jádrem poslání společnosti Rilastil byla vždy kombinace hledání účinných a inovativních účinných látek a dermatologické bezpečnosti každé suroviny a každého hotového výrobku.

Vytvářet bezpečné, účinné a kvalitní formulace a produkty, schopné reagovat na všechny dermatologické potřeby spotřebitelů, a tím zlepšit zdraví pokožky.

Rilastil nabízí produkty pro léčbu dermatologických potřeb všech typů pleti, včetně těch nejcitlivějších, zaručujících bezpečná a testovaná řešení i pro ty nejsložitější potřeby: od pleti se sklonem k akné až po povislou pleť, od nedostatku elasticity až po křehkou a reaktivní pleť.