Real Techniques Miracle complexion houbička na make up

Je vyrobena z unikátního pěnového materiálu, rovnoměrně nanáší tekutý make-up na pleť a její hrany jsou ideální pro přesné krytí nedokonalostí
Položka byla vyprodána…
239 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: RT915662
Real Techniques Miracle complexion houbička na make up

Detailní popis produktu

POUŽITÍ S:
- s tekutým nebo krémovým základem. Je vyrobena z unikátního pěnového materiálu, rovnoměrně nanáší tekutý make-up na pleť a její hrany jsou ideální pro přesné krytí nedokonalostí. Po 30 aplikacích (1-3 měsících) dle opotřebení vyměňte.

JAK POUŽÍVAT:
- POUŽÍVEJTE VLHKOU PRO ZÁŘIVÝ OROSENÝ EFEKT.
- POUŽIJTE SUCHOU PRO PLNÉ KRYTÍ.

Pro navlhčení namočte houbičku do vody, dokud není zcela mokrá, a jemně vytlačte přebytečnou vodu.
Špičatou špičkou naneste korektor pod oči a na nedokonalosti. Pomocí zaoblené strany make up.
Nanášejte pomocí pohybů poklepáváním a potlačováním. Pomocí plochého okraje konturujte okolí očí a nosu a pomocí přesné špičky zakryjte skvrny a nedokonalosti.


LEGENDA O "OCHRANNÉ ZNÁMCE":
Hledejte oranžovou barvu! Naše houbika na líčení má také vejčitý tvar s hrotem špičky dole a hranatou, rovnou částí nahoře. Tyto ochranné známky jsou známkou kvality Paris Present Incorporated.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Real Techniques je jednou z prvních značek, která přináší prestiž, kvalitu, oceněné a inovativní nástroje za skvělou hodnotu krásou posedlé po celém světě. Od roku 2011 vytváříme nástroje a doplňky, které vám pomohou co nejlépe využít váš oblíbený make-up. S komunitou krásy čítající více než 5 milionů se Real Techniques® snaží inspirovat, vzdělávat a posilovat naše fanoušky, aby co nejlépe využili své oblíbené produkty. Ať už se snažíte o svůj nejlepší vzhled bez make-upu nebo se chystáte na svůj debut na mole, Real Techniques® má pro vás dokonalý nástroj.