Pool Pharma Trio carbone pancia piatta Pro zlepšení sřevní pohody 10+10 sáčků

Doplněk stravy na bázi enzymů, dřevěného uhlí a rostlinných extraktů ze zeleného anýzu, meduňky a fenyklu s živými mléčnými fermenty a vitamíny skupiny B.

383 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 934018300
Pool Pharma Trio carbone pancia piatta Pro zlepšení sřevní pohody 10+10 sáčků

Detailní popis produktu

Doplněk stravy na bázi enzymů, dřevěného uhlí a rostlinných extraktů ze zeleného anýzu, meduňky a fenyklu s živými mléčnými fermenty a vitamíny skupiny B.
Zvláštní spojení enzymů pomáhá podporovat trávicí procesy a vstřebávání živin.
Rostlinné extrakty zeleného anýzu, meduňky a fenyklu podporují trávicí funkci a pravidelnou gastrointestinální motilitu, přičemž vylučují plyny odpovědné za otoky břicha.
Živé mléčné fermenty s probiotickým účinkem podporují rovnováhu střevní bakteriální flóry.

Produkt se skládá ze dvou synergických složení zabalených do dvou spárovaných jednodávkových sáčků, které je třeba užívat současně: první obsahuje enzymy, uhlík a rostlinné extrakty, druhý živý mléčný kvašení.

ZPŮSOB POUŽITÍ:
Rozpusťte obsah obou sáčků v půl sklenici vody a získanou suspenzi vypijte, nejlépe před hlavním jídlem.

VAROVÁNÍ:
Doplňky nejsou určeny jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let.

SLOŽKA ENZYMOVÁ SÁČEK: Frukto-oligosacharidy s krátkým řetězcem, okyselující látka: kyselina citrónová, fruktóza, Enzymix - fermentované maltodextriny (rýžové dextriny), Meduňka lékařská (Melissa officinalis L., maltodextrin, koloidní bezvodý oxid křemičitý) listy suchý extrakt 4% kyselina rosmarinová, anýz zelený (Pimpinella Anisum L., maltodextrin, oxid křemičitý) suchý extrakt z ovoce, fenykl (Foeniculum Vulgare Mill., maltodextrin) suchý extrakt z ovoce 0,05% éterický olej, laktáza z Aspergillus Orizae (fosforečnan vápenatý), alfa-galaktosidáza z Aspergillus Niger ( maltodextrin) 1% Tisíce GAL, papain (maltodextrin) 0,6% Miliony jednotek USP, barva: beta-karoten, protispékavá látka: oxid křemičitý, příchuť krvavé pomeranče, dřevěné uhlí, sladidlo: acesulfam K.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!