Pool Pharma Trio carbone gas control Správná fuknce střev a vylučování plynů 7 flakónků á 10 ml

Na podporu vylučování plynů a pravidelné gastrointestinální motility.

341 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Kód: 930632536
Pool Pharma Trio carbone gas control Správná fuknce střev a vylučování plynů 7 flakónků á 10 ml

Detailní popis produktu

Doplněk stravy s vitamíny B se standardizovanými výtažky z anděliky, máty, fenyklu, zázvoru a rostlinného uhlí, fruktooligosacharidů a zeleného jílu na podporu vylučování plynů a pravidelné gastrointestinální motility.

Regulace Trio Carbone Gas je určena k vyvážení nedostatků nebo zvýšených potřeb, ke kterým dochází v důsledku nevyvážené stravy.

Složení:
Lahvička: voda; fruktóza; fruktooligosacharidy; suchý extrakt z květů heřmánku titrovaný 0,3% apigeninem (matricaria chamomilla; maltodextrin); suchý extrakt z fenyklu (foeniculum vulgare, maltodextrin); listy máty suchý extrakt% kyseliny rosmarinové (mentha piperita, maltodextrin); zázvorový oddenek extrahovaný, pokud jsou gingeroly (zingiber officinale roscoe; maltodextrin); výtažek z kořene anděliky (Angelica sinensis diels., maltodextrin); příchutě; okyselovač: kyselina citronová; konzervační látky: benzoan sodný; sorbát draselný.
Uzávěr: dřevěné uhlí; Zelený jíl; protispékavé látky: oxid křemičitý; mastek stearan hořečnatý; vitamin B1 (thiamin hydrochlorid); vitamin B2 (riboflavin); vitamin (pyridoxin hydrochlorid).

Jak používat:
Doporučujeme užívat jednu lahvičku denně po jídle.

Varování:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. U těhotných nebo kojících žen a dětí se doporučuje konzultovat s lékařem.

Formát:
Balení 7 lahviček po 10 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!