Neohodnoceno

Pool Pharma Mg.k vis Doplněk stravy z minerálních solí hořčíku příchuť pomeranč 14 sáčků

Užitečné ve všech případech sníženého příjmu výživy nebo zvýšené potřeby těchto prvků.
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Skladem
Kód: 900932118
Značka: Pool Pharma
310 Kč
Akce 1+1 zdarma

Při nákupu MAGNESIO COMPLETO 400g obdržíte zdarma MAGNESIO COMPLETO 200g zdarma.

Kategorie: Hořčík
mgk
1 + 1

MG K VIS hořčík-draslík 14 sáčků á4g
Doplněk stravy z minerálních solí hořčíku (TrioMig: citrát hořečnatý, glukonát hořečnatý, laktát hořečnatý) a draslíku s kreatinem.
Užitečné ve všech případech sníženého příjmu výživy nebo zvýšené potřeby těchto prvků.
Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, k rovnováze elektrolytů, k normálnímu energetickému metabolismu. Ve spolupráci s draslíkem přispívá k normální funkci svalů a fungování nervového systému.

Složení: Fruktóza, hořčík (TrioMiG: citronan hořečnatý, glukonát hořečnatý, laktát hořečnatý), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrát draselný, monohydrát kreatinu, příchuť pomeranče, barviva: beta-karoten (beta-karoten, sacharóza *, arabská guma, palma, maltodextrin), E 120; sladidlo: acesulfam K, protihrudkující látka: oxid křemičitý (nano).
* sacharóza méně než 0,1% na pytel.

POUŽITÍ:
Obvykle doporučujeme 2 sáčky denně mimo jídlo, každý rozpuštěný ve 150ml vody, dobře promíchat, dokud se produkt zcela nerozpustí, a okamžitě vypít.

UPOZORNĚNÍ:
Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a správného životního stylu. Nepoužívejte během těhotenství a u dětí, v žádném případě po delší dobu bez konzultace s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!