Pool Pharma Mg.k vis Doplněk stravy na podporu energie - JUNIOR

Pool Pharma MG. K VIS regenerační tonikum pro děti a dospívající.

479 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 12795
Pool Pharma Mg.k vis Doplněk stravy na podporu energie - JUNIOR

Detailní popis produktu

Regenerační tonikum pro potřeby dětí a dospívajících.

MG. K VIS "Junior" regenerační tonikum, inovativní lahvičky na bázi vitamínů, rostlinných extraktů, mateří kašičky, medu, L-argininu a koncentrovaných přírodních ovocných šťáv (pomeranč, citron, mrkev).
Praktické k užívání doma i venku, bez lepku a laktózy, mohou být cenným pomocníkem při vyčerpání, náročných školních a sportovních aktivitách, sezónních změnách a rekonvalescenčních stavech.
Thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, niacin a riboflavin ke snížení únavy a vyčerpání, kyselina pantothenová k normální duševní činnosti. Vitamíny B6, B12 a C přispívají ke správnému fungování imunitního systému, nervové soustavy a normální psychické činnosti.
Echinacea e.s. napomáhá fyziologické obranyschopnosti organismu, šípek má podpůrný a regenerační účinek a je vynikajícím zdrojem vitamínu C.
Čerstvá mateří kašička a med se vždy používaly pro své tonizující, regenerační a energizující vlastnosti, L-arginin je důležitou aminokyselinou pro rostoucí děti, během dospívání a puberty.
Koncentrované šťávy z pomeranče, citronu a mrkve přítomné ve složení jsou přirozeně bohaté na flavonoidy a karotenoidy, látky s antioxidační aktivitou.

JAK POUŽÍVAT: Doporučuje se užívat 1 lahvičku denně, nejlépe ráno.
Vložte klíč "aktivátor produktu" do uzávěru, otočte ve směru hodinových ručiček, aby prášek mohl vytéct do lahvičky, protřepejte a poté odejměte.

Varování

  • Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let.
  • Datum minimální trvanlivosti se vztahuje na výrobek, který je správně skladován.
  • Skladujte při teplotě nepřesahující 25°C, nevystavujte se místním zdrojům tepla, slunečnímu záření a kontaktu s vodou.
  • Kolísání barvy a případná přítomnost sedimentu jsou ukazatelem přirozenosti produktu a neovlivňují jeho kvalitu.
  • Před použitím dobře protřepejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!