Pool Pharma Mg.k vis Doplněk stravy na podporu imunity - Mateří kašička

MG. K VIS regenerační tonikum 10 flakónků.

479 Kč 47,90 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 12777
Pool Pharma Mg.k vis Doplněk stravy na podporu imunity - Mateří kašička

Detailní popis produktu

Regenerační tonikum s mateří kašičkou nejvyšší kvality.

MG. K VIS regenerační tonikum "Mateří kašička", inovativní lahvičky na bázi certifikované mateří kašičky čirého evropského původu, ve vysoké koncentraci (165 mg/lahvička) a s vysokou titrací, plus extrakt z aceroly titrovaný na 50 % ve šťávě z vitamínu C, medu a goji.
Praktické je užívat doma i venku, neobsahují lepek ani laktózu a mohou být platnou podporou v situacích a obdobích intenzivního organického oslabení.
Mateří kašička, produkovaná mladými včelami dělnicemi úlu ke krmení královny, se vždy používala pro své tonizující, regenerační a revitalizační vlastnosti.
Suché maso acerola má podpůrný, regenerační a podpůrný účinek na přirozenou obranyschopnost organismu. Vitamín C, jehož je acerola bohatým zdrojem, zároveň přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, správnému fungování imunitního systému, nervové soustavy a normální psychické činnosti.
Šťáva z goji s antioxidačními vlastnostmi obsahuje vitamíny A a C, všechny vitamíny skupiny B, minerální soli, četné aminokyseliny a další živiny užitečné pro pohodu.
Med, potravina s vysokou energetickou hustotou, která je rychle stravitelná, vám může pomoci, když potřebujete rychle doplnit energetické zdroje.

JAK POUŽÍVAT: Doporučuje se užívat 1 lahvičku denně, nejlépe ráno. Vložte klíč "aktivátor produktu" do uzávěru, otočte ve směru hodinových ručiček, aby prášek mohl vytéct do lahvičky, protřepejte a poté odejměte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!