Pool Pharma Menopausa doplněk stravy 30 tablet

Kilocal Age Menopauza je doplněk určený k podpoře pohody a rovnováhy v premenopauze, menopauze, postmenopauze.

690 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: A942802291
Pool Pharma Menopausa doplněk stravy 30 tablet
kilocal age menopausa
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Doplněk Kilocal Age Menopauza

Co je menopauza

Kilocal Age Menopause je doplněk stravy určený pro ženy ve věku 45 a více let díky svému složení na bázi leptinolinu®, isoflavonů, rostlinných extraktů, vitamínů K2-D3, vápníku a melatoninu. Kilocal Age Menopauza je navržena tak, aby podporovala pohodu a rovnováhu v premenopauze, menopauze a postmenopauze:

  • Podporuje rovnováhu tělesné hmotnosti: díky leptinolinu®, vědecky testované směsi Banaba a Chromium e.s., a Moringa Oleifera e.s. Chrom přispívá zejména k normálnímu metabolismu sacharidů, moringa k metabolismu lipidů a navíc k normálnímu krevnímu oběhu.
  • Působí proti poruchám menopauzy: suché výtažky ze sóji a červeného jetele, zdroje isoflavonů, pomáhají působit proti různým problémům souvisejícím s menopauzou, podporují normální metabolismus lipidů (sója) a čistící funkce těla (jetel).
  • Přispívá k udržení normálního stavu kostí: díky vitamínu K 2 – K2 Vital®, formě vitamínu Ks optimální biologickou dostupností (Menachinon-7), v synergii s vitamínem D a vápníkem, k udržení normálního stavu kostí.
  • Užitečné pro pravidelnost střevního průchodu: Suchý extrakt z tamarindu reguluje objem a konzistenci stolice.

Jak užívat:

Doporučuje se užívat 1 tabletu denně, nejlépe před hlavním jídlem.

Co obsahuje:

Uhličitan vápenatý, Sója (Glycine max (L.) Merr., semena) d.e. sýkora. 40% isoflavony, protispékavé látky: mono- a diglyceridy mastných kyselin, hořečnaté soli mastných kyselin, hydroxypropylcelulóza, polyvinylpolypyrrolidon, oxid křemičitý; Magnólie lékařská (Magnolia officinalis Rehder & Wilson, kůra) d.e. sýkora. 2% v honokiolu, plnidlo: celulóza; Moringa (Moringa oleifera Lam., semena) d.e., Leptinolin® [pikolinát chromitý, Banaba (Lagerstroemia speciosa L. (Pers.), listy) d.e.], jetel luční (Trifolium pratense L., nadzemní část s květy) d.e. sýkora. 8% v isoflavonech, Leštící látky: hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, polyethylenglykol; Tamarind (Tamarindus indica L., plody) d.e., K2VITAL®– Menachinon (vitamín K2), barviva: E171, E172; cholekalciferol (vitamín D), melatonin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!