Neohodnoceno

Pool Pharma Menopausa doplněk stravy 30 tablet

Kilocal Age Menopauza je doplněk určený k podpoře pohody a rovnováhy v premenopauze, menopauze, postmenopauze.

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Skladem
Kód: A942802291
Značka: Pool Pharma
690 Kč
Kategorie: Pro ženy
kilocal age menopausa
Novinka Tip

Doplněk Kilocal Age Menopauza

Co je menopauza

Kilocal Age Menopause je doplněk stravy určený pro ženy ve věku 45 a více let díky svému složení na bázi leptinolinu®, isoflavonů, rostlinných extraktů, vitamínů K2-D3, vápníku a melatoninu. Kilocal Age Menopauza je navržena tak, aby podporovala pohodu a rovnováhu v premenopauze, menopauze a postmenopauze:

  • Podporuje rovnováhu tělesné hmotnosti: díky leptinolinu®, vědecky testované směsi Banaba a Chromium e.s., a Moringa Oleifera e.s. Chrom přispívá zejména k normálnímu metabolismu sacharidů, moringa k metabolismu lipidů a navíc k normálnímu krevnímu oběhu.
  • Působí proti poruchám menopauzy: suché výtažky ze sóji a červeného jetele, zdroje isoflavonů, pomáhají působit proti různým problémům souvisejícím s menopauzou, podporují normální metabolismus lipidů (sója) a čistící funkce těla (jetel).
  • Přispívá k udržení normálního stavu kostí: díky vitamínu K 2 – K2 Vital®, formě vitamínu Ks optimální biologickou dostupností (Menachinon-7), v synergii s vitamínem D a vápníkem, k udržení normálního stavu kostí.
  • Užitečné pro pravidelnost střevního průchodu: Suchý extrakt z tamarindu reguluje objem a konzistenci stolice.

Jak užívat:

Doporučuje se užívat 1 tabletu denně, nejlépe před hlavním jídlem.

Co obsahuje:

Uhličitan vápenatý, Sója (Glycine max (L.) Merr., semena) d.e. sýkora. 40% isoflavony, protispékavé látky: mono- a diglyceridy mastných kyselin, hořečnaté soli mastných kyselin, hydroxypropylcelulóza, polyvinylpolypyrrolidon, oxid křemičitý; Magnólie lékařská (Magnolia officinalis Rehder & Wilson, kůra) d.e. sýkora. 2% v honokiolu, plnidlo: celulóza; Moringa (Moringa oleifera Lam., semena) d.e., Leptinolin® [pikolinát chromitý, Banaba (Lagerstroemia speciosa L. (Pers.), listy) d.e.], jetel luční (Trifolium pratense L., nadzemní část s květy) d.e. sýkora. 8% v isoflavonech, Leštící látky: hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, polyethylenglykol; Tamarind (Tamarindus indica L., plody) d.e., K2VITAL®– Menachinon (vitamín K2), barviva: E171, E172; cholekalciferol (vitamín D), melatonin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HODNOTY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL

Pool Pharma je italská rodinná firma, která má daleko k čistě obchodní logice velkých mezinárodních farmaceutických společností.

Jsme realitou s lidskou tváří, "bazénem" lidí, kteří spolupracují s odhodláním a vášní a dávají své dovednosti do služeb společného cíle: podporovat každodenní pohodu.

"Být po vašem boku každý den, abyste se cítili dobře a žili lépe, abyste byli zdravější, fit a v podstatě šťastnější."
To je skutečné poslání společnosti Pool Pharma, poslání, které inspiruje a řídí každý náš krok.

Víme velmi dobře, že blahobyt může být dlouhým cílem a plný překážek, protože se dotýká všech aspektů života: od výživy přes fyzickou aktivitu až po volný čas. Každý je takový, jaký jí, co dělá, o čem sní...

Bohužel, frenetické a stresující rytmy, tisíce sociálních, pracovních a rodinných závazků, které je třeba sladit, snadno "překážejí". Když potřebujete pomocnou ruku, můžete se spolehnout na Pool Pharma!