Pharmaguida Xflor kapky probiotika 5 ml

Doplněk stravy probiotických mléčných fermentů a zinku, indikovaný k zajištění dodatečného přísunu těchto živin v případě nedostatku nebo zvýšené potřeby.
427 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: 933945053
Pharmaguida Xflor kapky probiotika 5 ml

Detailní popis produktu

XFLOR Kapky je doplněk stravy probiotických mléčných fermentů a zinku, indikovaný k zajištění dodatečného přísunu těchto živin v případě nedostatku nebo zvýšené potřeby.
Probiotika podporují rovnováhu střevní flóry. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému.
XFLOR Kapky je produkt bez alergenů.


Složení: Lactobacillus Rhamnosus GG (ATCC 53103); Bifidobacterium Short BR03 (DSM 16604) mikroenkapsulované a chráněné před žaludečním prostředím; maltodextrin.

OBSAH LAHVIČKY: Triglyceridy se středním řetězcem (kokosového původu); oxid zinečnatý.

Doporučená denní dávka a způsob užívání:
Kojenci a děti: 0,25 ml (odpovídá 6 kapkám) jednou denně.
Dospělí: 0,25 ml (odpovídá 6 kapkám) 2-3krát denně.
Zapíjí se trochou mléka nebo jiného vhodného vlažného nápoje (<35°C) nebo nakapáním kapek přímo do úst.
Před použití dobře protřepejte. Pro správné použití přípravku v dětském věku je vhodné konzultovat názor lékaře.

Způsob uskladnění:
Skladujte v chladu (<25°C) a suchu mimo zdroje světla a tepla. Po otevření lahvičku znovu uzavřete kapátkem dodaným v balení a uchovávejte v chladničce nejdéle 20 dní.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nekonzumujte po uplynutí doby trvanlivosti. Poslední termín uchování se vztahuje na produkt v neporušeném a správně skladovaném obalu. Jakákoli záloha je způsobena přísadami přítomnými v produktu.

.
NA DENNÍ DÁVKU:
probiotické mléčné fermenty
L. Rhamnosus GG (ATCC 53103) - 1 mld UFC
B. Breve BR03 (DSM 16604) - 1 mld cellule
Vitamín B12 - 1,5 mg

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pharmaguida-logo

 

Společnost Pharmaguida byla založena v prosinci 2004 a působí ve farmaceutickém sektoru po celé Itálii a v několika zahraničních zemích.

Vždy jsme se obraceli na gynekologii, gastroenterologii a pediatrii. Naším cílem je vytvářet inovativní, bezpečné a účinné produkty prostřednictvím neustálého výzkumu a používání přírodních složek. Z tohoto důvodu využíváme pouze prodejní kanál lékáren a implementujeme kapilární lékařsko-vědecké informace v ordinacích lékařů, lékáren a nemocnicích. Kromě toho organizujeme lékařsko-vědecké kongresy a školicí dny a účastníme se s výstavními stánky různých národních a mezinárodních akcí.

Výroba probíhá v Itálii, Rakousku, Německu a Irsku a distribuční řetězec je následující: farmaceutický sklad, velkoobchod, lékárna.