Pharmaguida Xantaset Vitamín C podpora normální fukce cév 30 tablet

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév;
656 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 935799344
Pharmaguida Xantaset Vitamín C podpora normální fukce cév 30 tablet

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Vitamin C s rostlinnými extrakty z borůvky, jetele, kadidlovníku a pupečníku asijského určený k zajištění dodatečného přísunu těchto živin v případě nedostatku nebo zvýšené fyziologické potřeby.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév; Borůvka, jetel sladký a pupečník podporují funkčnost mikrocirkulace; pupečník také působí proti nedokonalostem celulitidy a jetel sladký podporuje odvod tělních tekutin; Kadidlovník působí proti lokalizovaným stavům napětí.

Složení Xantaset
vitamín C (kyselina L-askorbová); objemová činidla: mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy; potahové látky: hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, potravinářský šelak, barviva: E171, E131; Suchý extrakt z borůvky (Vaccinium myrtillus L., plody). 25 % v antokyanosidech; Jetel sladký (Melilotus officinalis L., listy) suchý extrakt 20 % v kumarinu; Centella (Centella asiatica (L.) Urban, listy) suchý extrakt titr > 45 % celkových asijských kyselin; Boswellia fitosoma® (Boswellia serrata R., pryskyřice, e.s.; sójový lecitin, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý) titr > 25 % celkových boswellových kyselin; aglomeranty: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Doporučená denní dávka a způsob užívání
Doporučujeme užívat jednu tabletu denně. Ke spolknutí bez žvýkání nebo rozlomení.

Obal
Krabička se 2 blistry po 15 tabletách

Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nekonzumujte po uplynutí doby trvanlivosti. Datum exspirace se vztahuje na neotevřený a správně skladovaný produkt. Skladujte v chladu (<25°C) a suchu mimo zdroje světla a tepla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pharmaguida-logo

 

Společnost Pharmaguida byla založena v prosinci 2004 a působí ve farmaceutickém sektoru po celé Itálii a v několika zahraničních zemích.

Vždy jsme se obraceli na gynekologii, gastroenterologii a pediatrii. Naším cílem je vytvářet inovativní, bezpečné a účinné produkty prostřednictvím neustálého výzkumu a používání přírodních složek. Z tohoto důvodu využíváme pouze prodejní kanál lékáren a implementujeme kapilární lékařsko-vědecké informace v ordinacích lékařů, lékáren a nemocnicích. Kromě toho organizujeme lékařsko-vědecké kongresy a školicí dny a účastníme se s výstavními stánky různých národních a mezinárodních akcí.

Výroba probíhá v Itálii, Rakousku, Německu a Irsku a distribuční řetězec je následující: farmaceutický sklad, velkoobchod, lékárna.