Pharmaguida Bimbovit Kapky obsahující železo 15 ml

Bimbovit Ferro – ŽELEZO - má jedinečný funkční profil, protože poskytuje v jediném složení a v optimálním poměru všechny minerální a vitamínové složky určené k prevenci a léčbě bojové anémie a anémie z nedostatku výživy.

Položka byla vyprodána…
349 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 905381149
Pharmaguida Bimbovit Kapky obsahující železo 15 ml

Detailní popis produktu

Bimbovit Ferro – ŽELEZO - má jedinečný funkční profil, protože poskytuje v jediném složení a v optimálním poměru všechny minerální a vitamínové složky určené k prevenci a léčbě bojové anémie a anémie z nedostatku výživy.
Donošený novorozenec, a tím spíše předčasně narozený, vždy vyžaduje vhodnou vitamínovou a minerální suplementaci v souvislosti s nedostatečností jeho enzymatických funkcí a nezralostí orgánů a systémů.

Bimbovit Ferro je doplněk železa, kyseliny listové, vitamínu C a vitamínu B12, užitečný pro naplnění zvýšené potřeby nebo sníženého příjmu těchto živin.
Železo je nezbytné pro tvorbu červených krvinek a často musí být kojencům doplňováno, aby se zabránilo riziku anémie.
Kyselina listová je základní složkou erytrocytů a klíčovým faktorem při syntéze červených krvinek. Optimální přísun kyseliny listové plně zvyšuje přísun železa, zlepšuje jeho vstřebávání a činí jej více „biologicky dostupným“, což usnadňuje jeho optimální využití v procesu tvorby červených krvinek. Vitamin B12 je dalším kritickým prvkem syntézy erytrocytů a strukturální složkou vazebného místa pro železo přítomného v každé červené krvince.
Vitamin C, přítomný v biologicky aktivním množství, působí antioxidačně a zefektivňuje vstřebávání železa v žaludku.
Bimbovit Ferro neobsahuje konzervační látky, lze jej podávat v mléce a je snadno dávkovatelný (1 kapka = 1 mg železa).

INDIKACE: Předčasná anémie; anémie druhého trimestru života; deficitní stavy dětství a dospívání.

SLOŽENÍ:
Každá dávka obsahuje: vitamín C 17,5 mg, železitý glycerofosfát 5 mg, kyselinu listovou (folinát vápenatý) 50 mcg, vitamín B12 0,5 mcg. Pomocné látky: fruktóza, vanilkové aroma.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
U předčasně narozených dětí se doporučuje dávkování 3-6 kapek denně, v každém případě podle lékařského posouzení. U kojence v první polovině života se doporučují dávky 5 kapek denně. V druhé polovině života je doporučené dávkování 5-7 kapek denně. Od 2. do 6. roku života se doporučuje 7 kapek denně. Ve školním věku se doporučuje 7-10 kapek denně. U kojících žen se doporučuje 20 kapek denně.

10 kapek je 0,5 ml 


Denní dávka:
Vitamín C - 12 mg
Železo - 10 mg
Kyselina listová - 100 mcg
Vitamín B12 - 1 mcg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pharmaguida-logo

 

Společnost Pharmaguida byla založena v prosinci 2004 a působí ve farmaceutickém sektoru po celé Itálii a v několika zahraničních zemích.

Vždy jsme se obraceli na gynekologii, gastroenterologii a pediatrii. Naším cílem je vytvářet inovativní, bezpečné a účinné produkty prostřednictvím neustálého výzkumu a používání přírodních složek. Z tohoto důvodu využíváme pouze prodejní kanál lékáren a implementujeme kapilární lékařsko-vědecké informace v ordinacích lékařů, lékáren a nemocnicích. Kromě toho organizujeme lékařsko-vědecké kongresy a školicí dny a účastníme se s výstavními stánky různých národních a mezinárodních akcí.

Výroba probíhá v Itálii, Rakousku, Německu a Irsku a distribuční řetězec je následující: farmaceutický sklad, velkoobchod, lékárna.