Pharmaguida Bimbovit kapky Multivitamínový doplněk kapky 15 ml

Bimbovit Gocce je multivitamínový doplněk pro děti, užitečný pro naplnění zvýšené potřeby nebo sníženého příjmu vitamínů.

363 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: 942009578
Pharmaguida Bimbovit kapky Multivitamínový doplněk kapky 15 ml

Detailní popis produktu

Vitamíny mají pro dítě velký význam jak pro své modulační působení v četných metabolických a energetických procesech, tak pro roli, kterou hrají v imunitních obranných mechanismech a jako součást obrany proti oxidativnímu stresu.

U nedonošených dětí je vždy indikována běžná suplementace vitamínů D, E, K, C, B6 a kyseliny listové; u těchto subjektů se navíc zdá, že suplementace vitaminem A předchází plicním komplikacím. Kojenec, kromě profylaxe vitaminem K při narození jako prevence hemoragického onemocnění, potřebuje suplementaci vitaminu D, která je i nadále doporučována všem kojeným dětem do 2. roku a po vysazení adekvátně doplňované výživy. Vitamínové doplňky jsou nutné i u dětí s těžkou potravinovou intolerancí: vitamín A se doporučuje např. při intoleranci bílkovin kravského mléka a vitamín C při intoleranci fruktózy. U kojenců může nedostatek vitaminu K nést malé, ale reálné riziko smrti nebo trvalého poškození mozku krvácením, zejména v prvních šesti měsících života. K tomu dochází zejména tehdy, když mateřské zásoby vitamínu K jsou nedostatečné a střevní flóra je stále vzácná. U tohoto vitaminu je riziko hypervitaminózy velmi nízké vzhledem k rychlému vylučování a omezeným zásobám v těle. Nedostatek vitaminu D může způsobit hlubokou změnu minerálního metabolismu vápníku a fosforu v kostní tkáni v procesu tvorby a progresivní minerální vyčerpání již zvápenatělých kostí. To vede k typickému projevu nedostatku: křivici, která je pozorována především u dětí v prvních letech života.

Jak používat: 10 kapek / den, také rozdělených do dvou dávek.

Složení: vitamín C, vitamín PP, vitamín E, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, vitamín A, kyselina listová, vitamín H, vitamín K1, vitamín D3, vitamín B12. Konzervační látky: Sorbát draselný, Methylparahydroxybenzoát. Okyselovadlo: Kyselina citronová. Aroma: Aroma pomeranče. Sladidla: fruktóza, sodná sůl sacharinu. Dispergační činidlo: Polysorbát 20.
.
NA DENNÍ DÁVKU:
Vitamín C - 20 mg
Vitamin PP - 9 mg
Vitamín E - 3 mg
Vitamín B2 - 0,8 mg
Vitamín B6 - 0,7 mg
Vitamín B1- -0,6 mg
Vitamín A - 400 mcg
Kyselina listová - 100 mcg
Vitamín H - 100 mcg
Vitamín K1 - 50 mcg
Vitamín D3 - 10 mcg /400 Ui)
Vitamín B12 - 0,7 mcg

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pharmaguida-logo

 

Společnost Pharmaguida byla založena v prosinci 2004 a působí ve farmaceutickém sektoru po celé Itálii a v několika zahraničních zemích.

Vždy jsme se obraceli na gynekologii, gastroenterologii a pediatrii. Naším cílem je vytvářet inovativní, bezpečné a účinné produkty prostřednictvím neustálého výzkumu a používání přírodních složek. Z tohoto důvodu využíváme pouze prodejní kanál lékáren a implementujeme kapilární lékařsko-vědecké informace v ordinacích lékařů, lékáren a nemocnicích. Kromě toho organizujeme lékařsko-vědecké kongresy a školicí dny a účastníme se s výstavními stánky různých národních a mezinárodních akcí.

Výroba probíhá v Itálii, Rakousku, Německu a Irsku a distribuční řetězec je následující: farmaceutický sklad, velkoobchod, lékárna.