Omega Pharma Prolactis lt Probiotika 14 sáčků

Podpora rovnováhy střevního flory v případě antibiotické terapie
539 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 925925935
Omega Pharma Prolactis lt Probiotika 14 sáčků

Detailní popis produktu

PRO LACTIS ®LT
14 sáčků

Doplněk stravy na bázi mikroenkapsulovaných probiotik + FOS

PROLACTIS®LT je inovativní symbiotické spojení založené na gastro-ochranných mikroenkapsulovaných živých probiotikách * a prebiotické vláknině FOS (frukto-oligosacharidy) určené k podpoře rovnováhy střevní bakteriální flóry a podpoře jejího rozvoje a kolonizace.

Sáček P R O L A C T I S ® L T zaručuje přísun ne méně než 2 miliard gastro-ochranných mikroenkapsulovaných živých probiotik, což se rovná 10 miliardám probiotik v tradiční formě.

PROLACTIS ®LT má certifikaci Allergen-Free Patented by Probiotical S.p.A., to znamená, že neobsahuje VŠECHNY alergeny dle platné legislativy (All. II Reg. UE1169 / 2011). Chybí tedy následující alergeny: pšenice (včetně pšenice špaldy a khorasan), žito, ječmen, oves nebo jejich hybridní odrůdy, korýši, vejce, ryby, arašídy, sója, mléko (včetně laktózy), ořechy, celer, hořčice, sezamová semínka , oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l z hlediska celkového SO2, vlčí bob, měkkýši.

SLOŽENÍ: Frukto-oligosacharidy (FOS); mikroenkapsulované probiotické mikroorganismy: Bi dobacterium breve BR03 (DSM 16604), Lactobacillus rhamnosus LR04 (DSM 16605).

Denní dávka a způsob užití: 1-2 sáčky na den. Doporučuje se užívat přípravek nalačno (nejlépe půl hodiny před jídlem), obsah jednoho sáčku nalít do suché sklenice a poté přidejte vodu nebo jiný nealkoholický, nesycený nápoj o pokojové teplotě.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah zdrojů světla a tepla lokalizované, před slunečním zářením a vyhněte se kontaktu s vodou. Datum expirace odkazuje na správně uchovávaný produkt v neotevřeném obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Doplňky nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Zařazeno do seznamu doplňků stravy ministerstva zdravotnictví notifikovaných jako N°71880
Vyrobeno v Itálii.
14 sáčků po 2,6 g
Celkový čistý obsah 36,4 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ac6da01b5f2bd6e6537bb5e80c697691

 

Omega Pharma je dynamická společnost se silnou orientací na zákazníka, jeho potřeby, požadavky a celkovou spokojenost. Specializujeme se na prodej volně prodejných léčiv, zdravotnických prostředků, výživových doplňků a kosmetiky na lékařském trhu OTC, i v široké distribuci tzv. mass-marketu. Je součástí globální skupiny Omega Pharma - Perrigo se sídlem v Belgii a Michiganu, působí ve více než 80 zemích světa a existuje již 130 let.