Omega Pharma Fluxonorm Správná funkčnost močového systému 30 tablet

Zlepšení uklidňující účinek na močové cesty
653 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 976910125
Omega Pharma Fluxonorm Správná funkčnost močového systému 30 tablet

Detailní popis produktu

FLUXONORM ®
30 tablet
MODIFIKOVANÉ UVOLŇOVÁNÍ

Doplněk stravy na bázi výtažků z vrbovky, jehlice trnité, zlatobýlu, boldovníku a phylantusu.

BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY

FLUXONORM ® od Omega Pharma je inovativní kombinace na bázi Epilobium, Goldenrod, Boldo, Ononide pro změkčující a uklidňující účinek na močové cesty a s Fillanthus pro funkčnost močového systému.

SLOŽENÍ: Protispékavé látky: mastné kyseliny, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, mastek; Epilobium (Epilobium angustifolium L., herba) e. s. tit. 15 % v Enoteinu B; Boldo (Peumus boldus Molina, folium) e. s. sýkorka 0,2 % v Boldině; Fillanthus (Phyllanthus niruri L., herba) e. s. tit. 15 % v taninech; e. jehlice trnité (Ononis spinosa L., radix). s.; Zlatobýl (Solidago virgaurea L., herba cum ~oribus) e. s.; maltodextrin; Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza (celulózový gel); Potahové látky: Ethylcelulóza, Polyvinylpyrrolidon, Hydroxypropylcelulóza, Karnaubský vosk; Barvivo: oxid železitý.


DENNÍ DÁVKA A ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ: 1 tableta denně zapít sklenicí vody, nejlépe ráno.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou dávku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Neužívejte během těhotenství a kojení. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla a místních zdrojů tepla, slunečního záření a zabraňte kontaktu s vodou. Datum expirace se vztahuje na produkt správně skladovaný, v neotevřeném balení.

Zařazeno do seznamu doplňků stravy ministerstva zdravotnictví notifikovaných jako N°121662

Vyrobeno v Itálii.

30 tablet po 1200 mg
Čistá hmotnost 36g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ac6da01b5f2bd6e6537bb5e80c697691

 

Omega Pharma je dynamická společnost se silnou orientací na zákazníka, jeho potřeby, požadavky a celkovou spokojenost. Specializujeme se na prodej volně prodejných léčiv, zdravotnických prostředků, výživových doplňků a kosmetiky na lékařském trhu OTC, i v široké distribuci tzv. mass-marketu. Je součástí globální skupiny Omega Pharma - Perrigo se sídlem v Belgii a Michiganu, působí ve více než 80 zemích světa a existuje již 130 let.