Omega Pharma Chetogerd gel Pro lepší trávení 20 pitných sáčků

Pro podporu trávivích funkcí a kontrolu žaludeční kyselosti.

487 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 974111128
Omega Pharma Chetogerd gel Pro lepší trávení 20 pitných sáčků

Detailní popis produktu

CHETOGERD ® GEL
20 pitných sáčků

doplněk stravy se sladidlem
Doplněk stravy na bázi kyseliny hyaluronové, alginátu sodného, L-tryptofanu, aloe vera a banánovníku zeleninového.

BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY

CHETOGERD ® GEL od Omega Pharma je inovativní kombinace kyseliny hyaluronové, alginátu sodného, L-tryptofanu s aloe vera, která podporuje trávicí funkce, banánovníku zeleného, která podporuje kontrolu žaludeční kyselosti.

"SLOŽENÍ: Voda; Jablečný džus; alginát sodný; L-tryptofan; hyaluronát sodný; Aloe Vera (Aloe Vera L., Burm.F., gelum sine cute plv 200:1); Banana plv (plod Banánovníku zeleného ); glukonát vápenatý; Konzervační látky: sorban draselný, benzoan sodný; Příchutě; Sladidlo: sukralóza; Regulátory kyselosti: Kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný.

DENNÍ DÁVKA A ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 nebo 2 pitné sáčky denně po jídle nebo podle potřeby: před otevřením promněte sáček několik sekund mezi prsty, aby se obsah promíchal.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Balení uchovávejte mimo dosah dětí do tří let. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nepodávejte dětem mladším 12 let; nepoužívejte dlouhodobě bez porady s lékařem. Pokud jste těhotná a kojíte, poraďte se se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Zařazeno do seznamu doplňků stravy ministerstva zdravotnictví notifikovaných jako N°124409
Vyrobeno v Itálii.
20 pitných sáčků po 15,5 g - Čistá hmotnost 310 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ac6da01b5f2bd6e6537bb5e80c697691

 

Omega Pharma je dynamická společnost se silnou orientací na zákazníka, jeho potřeby, požadavky a celkovou spokojenost. Specializujeme se na prodej volně prodejných léčiv, zdravotnických prostředků, výživových doplňků a kosmetiky na lékařském trhu OTC, i v široké distribuci tzv. mass-marketu. Je součástí globální skupiny Omega Pharma - Perrigo se sídlem v Belgii a Michiganu, působí ve více než 80 zemích světa a existuje již 130 let.