Omega Pharma Cernilen flogo Klidné močové cesty 20 kapslí

Složení se změkčujícím a uklidňujícím účinkem na močové cesty.

Položka byla vyprodána…
673 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 973294402
Omega Pharma Cernilen flogo Klidné močové cesty 20 kapslí

Detailní popis produktu

CERNILEN ® FLOGO
20 tablet
MODIFIKOVANÉ UVOLŇOVÁNÍ

Doplněk stravy na bázi Graminex™ G63, bromelainu, kvercetinu, kozlíku lékařského a slézu.

BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY

CERNILEN ® FLOGO Omega Pharma je inovativní kombinace Graminex™ G63, bromelainu, kvercetinu, kozlíku lékařského a slézu se změkčujícím a uklidňujícím účinkem na močové cesty.

SLOŽENÍ: Quercetin, prášek; bromelain (2400 GDU/g), prášek; Objemová činidla: fosforečnany vápenaté, mikrokrystalická celulóza (celulózový gel); Protispékavé látky: mastné kyseliny, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, mastek; Sléz lesní (Malva sylvestris L., folium) titrovaný suchý extrakt; maltodextrin; Graminex™ G63 Rye Pollen (Secale cereale L., ~os) extrakt; Kozlík lékařský (Valeriana nebo ° cinalis L., radix) titrovaný suchý extrakt; Potahové látky: Ethylcelulóza, Polyvinylpyrrolidon, Hydroxypropylcelulóza, Karnaubský vosk.


DENNÍ DÁVKA A ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ: 1 tableta denně, zapít sklenicí vody, spolknout bez žvýkání.

UPOZORNĚNÍ: Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Neužívejte během těhotenství a kojení. Způsob skladování: Datum expirace se vztahuje na produkt správně skladovaný, v neotevřeném obalu. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla a místních zdrojů tepla, slunečního záření a zabraňte kontaktu s vodou. Jakákoli odchylka v barvě tablety je způsobena přirozeností složek.

Zařazeno do seznamu doplňků stravy ministerstva zdravotnictví notifikovaných jako N°95975

Vyrobeno v Itálii. 

20 tablet po 830 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ac6da01b5f2bd6e6537bb5e80c697691

 

Omega Pharma je dynamická společnost se silnou orientací na zákazníka, jeho potřeby, požadavky a celkovou spokojenost. Specializujeme se na prodej volně prodejných léčiv, zdravotnických prostředků, výživových doplňků a kosmetiky na lékařském trhu OTC, i v široké distribuci tzv. mass-marketu. Je součástí globální skupiny Omega Pharma - Perrigo se sídlem v Belgii a Michiganu, působí ve více než 80 zemích světa a existuje již 130 let.