Montefarmaco Dr. brux relax Chránič zubů při stresu 1 ks

První dlaha, která se dá používání po celý den. Stres a nervozita během dne může vést k zatínání čelistí.
699 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: Q00068
Montefarmaco Dr. brux relax Chránič zubů při stresu 1 ks

Detailní popis produktu

Dr. Brux RILAX, první dlaha, která se dá používání po celý den. Stres a nervozita během dne může vést k zatínání čelistí. To dlouhodobě způsobuje únavu, bolest hlavy, šíje a napětí krčních svalů. Tím, že dlahu nosíme během dne, na dolním oblouku zubů, vytváří při skusu jemně pružné prostředí a nedovoluje nám fyzicky zuby a čelisti zatínat. Dlaha je vyrobena z ještě jemnějšího termoplastického materiálu než Dr. Brux Bite. Její tvar je maximálně diskrétní, aby nebyla vidět v linii úsměvu.

Dlaha Dr. Brux RILAX svaly uvolňuje, přináší úlevu krční páteři a dlouhodobě zlepšuje i celkové zdravé držení těla.

Byla vyvinuta k perfektní adaptaci v dolním oblouku zubů.

Dlaha se prodává pouze v jedné, univerzální velikosti a kalibrací se přizpůsobuje uživateli.
Dr. Brux
Společnost Dr. Brux má dlouholeté zkušenosti v péči o bruxismus. Bruxismus lze definovat jako skřípání, cvakání zubů způsobenými žvýkacími svaly, které probíhají ve většině případů v noci.
Dlaha Dr. Bruxe uvolňuje napětí ve žvýkacích svalech a působí jako ochranná bariéra mezi oběma čelistmi. Plocha, která se dotýká dásní a tváří je velmi měkká, aby je nijak nepoškozovala. Naopak kousací plocha je vyhotovena z tvrdšího materiálu, aby chránila samotné zuby.
Dlaha Dr. Bruxe je vyrobena z biokompatibilní thermoplastické hmoty. Tento materiál umožňuje její opakované ohřátí v horké vodě, aby se dlaha maximálně přizpůsobila tvaru zubů a aniž by ztratila charakteristické vlastnosti. Dlaha se dodává v růžové, zelené a průhledné barvě. Pozor: Dr. Brux dlahy jsou určeny pouze pro stálý chrup nikoli pro dočasné (mléčné) zuby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Montefarmaco se stará o vaši pohodu je to slogan, který charakterizuje podstatu společnosti.

Zákazníci uznávají společnost pro tuto charakteristiku, která je založena na dodržování jednoduchého a vzrušujícího slibu:

přispívat ke zdraví a blahu zákazníků.