Korff Regenerační sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Redukující a restrukturalizační sérum, které působí proti hlavním příznakům stárnutí: ztráta tónu a pevnosti, matná pleť, dehydratace. Obohacený o 5 růstových faktorů a kyselinu hyaluronovou, restrukturalizuje pokožku a činí ji hydratovanou, zářivější a pevnější.

2 189 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kód: K79V00900
Korff Regenerační sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Detailní popis produktu

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikujte přípravek ráno a nebo večer na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku obličeje.

Nekomedogenní. Klinicky a dermatologicky testováno. Testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť.*

* Méně než 1 díl na milion kus. Malé množství může být zodpovědné za senzibilizaci kůže.

30 ml / 1,01 fl. oz

OBSAHUJE:

Aqua (voda), glycereth-26, butylenglykol, isodecylneopentanoát, alantoin, hydroxyacetofenon, skvalen, hyaluronát sodný, acetylglutamin, lecitin, kyselina mléčná, extrakt fermentovaného filtrátu z bacilu/kyseliny listové, kaprylylglykol, sh-oligopeptid-1, sh-oligopeptid-2, sh-polypeptid-1, sh-polypeptid-11, sh-polypeptid-9, nicotiana benthamiana hexapeptid-40 sh-polypeptid-76, niacinamid, hydroxyethylakrylát/akryloyldimethyltradát sodný, kopolymer oxidu křemičitého, 1,2-hexanediolu, diacetát glutamát tetrasodný; cetylalkohol, polysorbát 60, sorbitanisostearát, hydroxid sodný, parfém (vůně). Seznam složek je neustále aktualizován. Zveme vás, abyste se odkazovali na složky uvedené na obalech.

+16,8%

Pevnost**

+24,5%

Hydratační**

+5,4%

Zář***

**Instrumentální klinický test provedený na 20 dobrovolnících ve věku od 20 do 76 let, kteří užívali přípravek dvakrát denně po dobu 28 dnů. Instrumentální klinický test provedený na 20 dobrovolnících ve věku od 20 do 76 let po 20 minutách od jedné aplikace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

kosmetika Korff

Věda o efektivitě

Korff je vědecká značka, která zakládá svou práci na neustálém hledání bezpečných ingrediencí a surovin, na vytváření účinných vzorců.
Svým sortimentem reaguje na všechny potřeby
pleti: od péče o pleť přes make-up až po podporu estetické dermatologie a neinvazivní kosmetické chirurgie.

Cílem značky Korff je vytvářet produkty s maximální účinností, které zlepšují kvalitu pokožky díky přísnému vědeckému přístupu a studiu inovativních vzorců.

Účinnost produktů Korff je prokázána přísnými testy, které spotřebitelům zaručují spolehlivost používaných produktů a receptur.

 

 
Značka KORFF je jednou ze značek Ganassini coroprate 

cropped-Ganassini_Corporate_vettoriale-2048x1376_1Ganassini corporate  má dlouholeté farmaceutické zkušenosti. Neustálé studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek, umožnily 16 značkám, z nichž jednou je právě KORFF, vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio produktů vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty corporate Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini