Korff Cure Make Up Štětec stíny duo

Duo štětec, který vám umožní vytvářet grafické a přesné stínování
770 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: I77V37750
Korff Cure Make Up Štětec stíny duo

Detailní popis produktu

Duo štětec, který vám umožní vytvářet jak grafické a přesné stínování, tak i měkké odstíny. Šikmý a jemný střih štětce může nastínit konturu oka s očními stíny a očními linkami.

Opakovaně přiložte šikmou část štětce ke kořeni řas a nakreslete tenkou linku s očními stíny nebo očními linkami, nebo použijte tento štětec k nastíněni a zahuštění obočí.

Štětec pro oční stíny s kulatou hranou může být použit k nanesení světlých i tmavých očních stínů na oční víčka a propojí-li se navzájem, vytvářejí elegantní a barevné přechody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

kosmetika Korff

Věda o efektivitě

Korff je vědecká značka, která zakládá svou práci na neustálém hledání bezpečných ingrediencí a surovin, na vytváření účinných vzorců.
Svým sortimentem reaguje na všechny potřeby
pleti: od péče o pleť přes make-up až po podporu estetické dermatologie a neinvazivní kosmetické chirurgie.

Cílem značky Korff je vytvářet produkty s maximální účinností, které zlepšují kvalitu pokožky díky přísnému vědeckému přístupu a studiu inovativních vzorců.

Účinnost produktů Korff je prokázána přísnými testy, které spotřebitelům zaručují spolehlivost používaných produktů a receptur.

 

 
Značka KORFF je jednou ze značek Ganassini coroprate 

cropped-Ganassini_Corporate_vettoriale-2048x1376_1Ganassini corporate  má dlouholeté farmaceutické zkušenosti. Neustálé studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek, umožnily 16 značkám, z nichž jednou je právě KORFF, vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio produktů vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty corporate Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini