Neohodnoceno

Dibi Milano The gold Zlatá omlazující maska 50 ml

Luxusní maska, složená s exkluzivní kombinací biokonjugativního zlata a peptidu č. 34, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a dodává pokožce sílu a mládí.
Skladem
Kód: PF019894
Značka: Dibi Milano
3 935 Kč
Kategorie: Pro zralou pleť
Luxusní maska, složená s exkluzivní kombinací biokonjugativního zlata a peptidu č. 34, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a dodává pokožce sílu a mládí. Obohaceno o nejcennější tajemství krásy, čisté ZLATO, které dodává pokožce přirozenou krásu.

VÝSLEDKY
Pleť je kompaktnější, pevnější, revitalizovaná a okamžitě zářící *, jako znovuzrozená.

* Klinické a instrumentální testy kompletního ošetření DIBI MILANO GOLD + výrobky pro péči o sebe.

TEXTURA:
Zlatá krémová maska.

POUŽITÍ:
Naneste na obličej, krk a dekolt. Nechejte působit 15-20 minut a poté opláchněte.
V případě potřeby odstraňte zbytky vlhkým tamponkem.

ÚČINNÉ LÁTKY:

BIOKONJUGATIVNÍ ZLATO:
komplex složený ze zlata a peptidu č. 9. Zlato působí jako nosič, přenáší peptid do nejhlubších vrstev pokožky, udržuje jej stabilní a biologicky dostupný a optimalizuje jeho biodistribuci. Komplex působí na syntézu kolagenu a proteoglykanů, čímž se tkáň stává kompaktnější a pevnější. Má regenerační vlastnosti, protože působí na různé typy kolagenu, dodává tloušťku a hustotu tkáni.

ČISTÉ ZLATO:
Zlato (Au) je chemický prvek s atomovým číslem 79. Ve svém původním stavu se nachází ve formě nuget, zrn a vlásků přítomných ve skalách a aluviálních ložiscích. Jeho použití v kosmetice je spojeno s novými, stále špičkovějšími technologiemi, které umožňují používat a ošetřovat zlato, které je díky své povaze a vlastnostem vzácné pro naši pokožku. Tažný a kujný kov, může být zpracován na velmi tenké plíšky, které při aplikaci na pokožku ji obohacují a prosvětlují.

PEPTIDE Č. 34:
Má stimulační účinek pro výrobu koenzymu Q10. Jeho antioxidační síla poskytuje ochranu a opravu kožních buněk.

VÝTAŽEK Z LALANGU VÁLCOVITÉHO (CYLINDRICA IMPERATA) C
Hydratační účinek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-dibi-milano

 

ALFAPARF MILANO je italská nadnárodní společnost v kosmetickém průmyslu, kterou založil Roberto Franchina. Společnost pracuje v péči o vlasy, obličej a tělo s technologickými produkty a vybavením, integruje výzkum a vývoj, výrobu, distribuci a školení.

 

PROFESIONALITA A KRÁSA MADE IN ITALY

ALFAPARF MILANO čerpá inspiraci z italské kreativity a energie města Milána, aby spojil své nápady s nejnovějšími mezinárodními trendy.

ČÍSLA NA CELÉM SVĚTĚ

5 výrobních závodů produkujících více než 400 000 kusů denně
20 poboček a distribuce ve 100 zemích
30 000 kosmetiček
300 000 vlasových stylistů