Dibi Milano Syncrony anticellulitové zeštíhlující kapsle 14ks á 4 ml

Noční šoková léčba, koncentrované složení biotechnologických účinných látek, pro intenzivní působení proti celulitidě a tuku
2 461 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: PF017293
Dibi Milano Syncrony anticellulitové zeštíhlující kapsle 14ks á 4 ml
Dibi Milano Syncrony anticellulitové zeštíhlující kapsle 14ks á 4 ml
❤ Akce Valentýn

Detailní popis produktu

DIBI MILANO obnovuje své mistrovské dílo: noční šoková léčba, koncentrované složení biotechnologických účinných látek, pro intenzivní působení proti celulitidě a tuku*.
Extrémní výkon v dermo-kosmetických kapslích, zdokonalený a obnovený: Vaše nové tajemství krásy. Kapsle v jednorázové želatině s tekoucí a měkkou strukturou, která se rozpouští na pokožce. Ošetření Lokalizované, intenzivní ošetření s biotechnologickými účinnými látkami, pro maximální účinek proti celulitidě a tuku: proti efektu „pomerančové kůry“, účinný proces spalování tuků.
*Zeštíhlení díky kosmetickému remodelačnímu účinku, které nezahrnuje snížení váhy. Mluvíme zde o nedokonalosti celulitidy.

VÝSLEDKY:
Den za dnem jsou výsledky viditelnější, nedokonalosti celulitidy a tuku jsou méně zřetelné a dodávají pokožce okamžitou měkkost.

TEXTURA:
Želatinové kapsle s měkkou strukturou.

POUŽITÍ:
Odstraňte víčko kapsle otočením k sobě a naneste celý obsah masírováním kruhovým pohybem až do úplného vstřebání, počínaje od kotníků směrem k hýždím. Doporučuje se použít večer.
ÚČINNÉ LÁTKY:
LIPOACTIVE:
Biotechnologický výtažek uznávaný pro účinné působení na přeformování postavy, snížení tloušťky podkožní tukové tkáně a umožnění výrazného zlepšení struktury pokožky a snížení viditelnosti celulitidních nedokonalostí.

CELL OFF:
Účinný komplex složený z kofeinu s anti-celulitidními vlastnostmi a hroznového výtažku, bohatého na fyto-molekuly s antioxidačními vlastnostmi. Známý pro stimulaci lipolýzy, snižuje viditelnost celulitidy, zlepšuje vzhled pokožky a zpevňuje ji. Pro hladkou pokožku a krásnější siluetu.

LEGANTIX:
Vegetariánský výtažek nejnovější generace uznávaný pro své působení na nedokonalosti celulitidy, jako je zadržování vody a špatná mikrocirkulace, poskytuje úlevu a pohodlí nohám a hýždí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-dibi-milano

 

ALFAPARF MILANO je italská nadnárodní společnost v kosmetickém průmyslu, kterou založil Roberto Franchina. Společnost pracuje v péči o vlasy, obličej a tělo s technologickými produkty a vybavením, integruje výzkum a vývoj, výrobu, distribuci a školení.

 

PROFESIONALITA A KRÁSA MADE IN ITALY

ALFAPARF MILANO čerpá inspiraci z italské kreativity a energie města Milána, aby spojil své nápady s nejnovějšími mezinárodními trendy.

ČÍSLA NA CELÉM SVĚTĚ

5 výrobních závodů produkujících více než 400 000 kusů denně
20 poboček a distribuce ve 100 zemích
30 000 kosmetiček
300 000 vlasových stylistů