Dibi Milano Cell contour Gel proti celulititdě 28 sáčků po 10 ml

Osvěžující fluidní přípravek s drenážním účinkem. Pomáhá stimulovat povrchovou mikrocirkulaci a drenáž tkání k odstranění toxinů, bojuje s nedokonalostmi spojenými s celulitidou, dodává lehkost a pohodlí nohám a chodidlům.
3 009 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: PF015691
Dibi Milano Cell contour Gel proti celulititdě 28 sáčků po 10 ml
Dibi Milano Cell contour Gel proti celulititdě 28 sáčků po 10 ml
❤ Akce Valentýn

Detailní popis produktu

Osvěžující fluidní přípravek s drenážním účinkem. Pomáhá stimulovat povrchovou mikrocirkulaci a drenáž tkání k odstranění toxinů, bojuje s nedokonalostmi spojenými s celulitidou, dodává lehkost a pohodlí nohám a chodidlům. Díky jednorázovému balení je jednoduché jej nosit kdykoliv s sebou.

VÝSLEDKY
Volné a lehké nohy, hladká pokožka s homogennější a kompaktnější strukturou. *
* Klinicky-instrumentální testy prováděné na úplném ošetření přípravky DIBI MILANO CELL CONTOUR + přípravky domácí péče..

TEXTURE
Osvěžující fluid.

POUŽITÍ:

Aplikujte na nohy a chodidla a masírujte až do úplného vstřebávání. Ideální také pro ty, kteří nosí podpatky a punčochy.

ÚČINNÉ LÁTKY:
MACATRIX:
Pokročilý trojitý remodelační účinek: podporuje snižování tuku stimulací lipolýzy, zlepšuje funkčnost kožní mikrocirkulace odvodňováním přebytečných tekutin a detoxikaci tkání, přetváří kožní matrix a zlepšuje vzhled a texturu pokožky.

BEAUTY DRON:
Inovativní a pokročilý systém přenosu účinných látek, který působí stimulováním produkce kyseliny hyaluronové a uvolňuje funkční aktivitu v cílové buňce, aniž by ji rozptýlil.

KOFEIN:
Odvodnění a detoxikace

MENTOL:
Osvěžující účinek.

AESCIN:
Účinná látka uznávaná pro své odvodňující účinky a její působení na mikrocirkulaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-dibi-milano

 

ALFAPARF MILANO je italská nadnárodní společnost v kosmetickém průmyslu, kterou založil Roberto Franchina. Společnost pracuje v péči o vlasy, obličej a tělo s technologickými produkty a vybavením, integruje výzkum a vývoj, výrobu, distribuci a školení.

 

PROFESIONALITA A KRÁSA MADE IN ITALY

ALFAPARF MILANO čerpá inspiraci z italské kreativity a energie města Milána, aby spojil své nápady s nejnovějšími mezinárodními trendy.

ČÍSLA NA CELÉM SVĚTĚ

5 výrobních závodů produkujících více než 400 000 kusů denně
20 poboček a distribuce ve 100 zemích
30 000 kosmetiček
300 000 vlasových stylistů