Biosline Principium Q 10 max Podpora srce jater mozku a kosterních svalů 60 kapslí

KOENZYM Q10 DOPLNĚK stravy - 60 tablet 

Principium Q10 Max

SRDCE, JÁTRA, MOZEK A KOSTERNÍ SVALY

729 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: BL7412
Biosline Principium Q 10 max Podpora srce jater mozku a kosterních svalů 60 kapslí

Detailní popis produktu

Koenzym Q10 (nebo ubichinon) je základním prvkem pro fungování mitochondrií. Je přítomen ve všech buňkách (říká se, že má všudypřítomnou distribuci, proto ubichinon) a podílí se na energetických aktivitách prováděných srdcem, játry, mozkem a kosterními svaly.
Q10 MAX je doplněk založený na Kaneka Q10, konkrétním koenzymu Q10®, získaném fermentací z přírodních kvasinek. Obsahuje také slunečnicové fosfolipidy a bioperin®, extrakt černého pepře titrovaný na 95% v piperinu, který plní antioxidační funkci a je užitečný pro pravidelnou funkci kardiovaskulárního systému.

Kaneka Q10® je registrovaná ochranná známka společnosti Kaneka Nutrients – USA Bioperine® je registrovaná ochranná známka společnosti Sabinsa Co. – USA

KDY JEJ POUŽÍT

Koenzym Q10 je součástí normálních fyziologických procesů v těle a může být užitečný v případech sníženého příjmu potravy nebo zvýšených potřeb.

JAK JEJ POUŽÍVAT

1 kapsle během nebo po každém hlavním jídle se malým množstvím vody nebo jiné tekutiny; Doporučujeme až 4 kapsle denně.

CO JE V NĚM

Koenzym Q10, slunečnicové fosfolipidy a extrakt černého pepře.

POZNÁMKY

 

Bez lepku. Bez laktózy. Vhodné pro vegany a vegetariány.

FORMULACE

 

Průměrný obsah

2 kapsle

Kaneka Q10 – Koenzym Q10

100,0 mg

Slunečnicové fosfolipidy . 24% v fosfatidylcholinu

200,0 mg

Bioperin – z černého pepře. 95% piperin

2,5 mg

 

 

Vyrobeno v Itálii dle originální receptury společnosti BIOS LINE S.p.A.Viale Finlandia, 4- 35020 Ponte S. Nicolò (PD) – Italy

 

Uchovávejte na suchém a chladném místě a při pokojové teplotě; nevystavujte působení zdrojů tepla a slunci. Datumspotřeby. Doba trvanlivosti se vztahuje na řádně skladovaný výrobek v neporušeném obalu.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let; Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a vyváženého a zdravého způsobu života.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


logo_biosline
home-box-1-600x600-copia-600x600
VÍCE NEŽ 40 LINIÍ   INSPIROVANÝCH PŘÍRODOU

Pro zdraví a pohodu lidí.

Od roku 1986 BiosLine formuluje, vyrábí a distribuuje doplňky stravy, zdravotnické prostředky a přírodní kosmetiku pro pohodu a péči o člověka.
Účinnost  přírodních řešení je zaručena nejmodernějšími fytoterapeutickými výzkumnými a výrobními procesy s vysokými standardy kvality a bezpečnosti.
Produkty Bios Line reagují na nejrůznější potřeby a problémy: od celulitidy, vypadávání vlasů, psychofyzického stresu, špatného trávení, hubnutí a nespavosti.

BiosLine, příroda, která funguje.