Biosline Buonerbe regola tisana forte Čaj pro pravidelnou činnost střev 20 sáčků

Bylinný čaj je promyšlenou kombinací bylin a může mít příznivé účinky na fyziologickou pravidelnost střevního traktu.
209 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: BL5545
Biosline Buonerbe regola tisana forte Čaj pro pravidelnou činnost střev 20 sáčků

Detailní popis produktu

Buonerbe® Forte Bylinný čaj
20 aroma chránících sáčků

Senna (Cassia angustifolia Vahl.) = pro pravidelnou činnost střev

Doplněk stravy se sennou, krušinou, slézem, boldovníkem a mátovým esenciálním olejem.
Bez lepku a laktózy.

Buonerbe® Forte Tisana je doplněk stravy se sennou, krušinou, slézem, boldovníkem a mátovým esenciálním olejem. Buonerbe® Forte Bylinný čaj je promyšlenou kombinací bylin a může mít příznivé účinky na fyziologickou pravidelnost střevního traktu. Dobrá a správná výživa a pravidelná aktivita střev se významně podílí na správném fyziologickém fungování střev.

Složení: Senna (Cassia angustifolia Vahl.) frutti t.f., krušina (Rhamnus frangula L.) kůra t.f., sléz (Malva sylvestris L.) listy t.f., boldovník (Peumus boldus Molina) listy t.f., máta (Mentha x piperita L.) o.e. (t.f. = velikost filtru)

Průměrný obsah: mg v sáčku

Senna plody t.f. 985,00 mg

Krušina kůra t.f. 590,00 mg

Sléz listy t.f. 295,00 mg

Boldovnik listy t.f. 110,00 mg

Máta o.e. 20,00 mg


Způsob užívání:
1) Nalijte do šálku vroucí vodu a vložte sáček.
2) Nechte louhovat po dobu:

· 3 minut pro získání „jemného“ účinku
· 7 minut pro získání „silnějšího“ účinku

Doporučujeme přiklopit šálek talířkem, tak aby nedošlo ke ztrátě cenných těkavých prvků. Případně osladťe, nejlépe medem. Doporučujeme užívat po večeři nebo v případě potřeby. Lze pít i za studena, vlastnosti čaje zůstanou nezměněny.
Uchovávejte na suchém a chladném místě a při pokojové teplotě; nevystavujte působení zdrojů tepla a slunci. Doba trvanlivosti se vztahuje na řádně skladovaný výrobek v neporušeném obalu.

Upozornění: neužívejte během těhotenství a kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let; Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a vyváženého a zdravého způsobu života.

FILOZOFIE FYZICKÉ A PSYCHICKÉ POHODY
Bios Line na základě svých zkušeností v oblasti bylinných produktů vyvinula Buonerbe® Forte Bylinný čaj, určený pro všechny kdo chtějí věnovat několik vzácných vteřin svému fyzické a psychické pohodě. Tento výborný bylinný čaj je promyšlenou kombinací léčivých rostlin známých pro své příznivé účinky na pohodu střevního traktu.

Aroma chránící sáček pomáhá uchovávat funkční a organoleptické vlastnosti bylin, především mátového esenciálního oleje, jehož charakteristické aroma ucítíte ihned po otevření.


ZÁRUKY
Filtrační sáček Buonerbe® Forte Bylinný čaj je
- z vláken surové bavlny
- bez lepidel
- bez kovových svorek
- chráněn před ztrátou aroma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


logo_biosline
home-box-1-600x600-copia-600x600
VÍCE NEŽ 40 LINIÍ   INSPIROVANÝCH PŘÍRODOU

Pro zdraví a pohodu lidí.

Od roku 1986 BiosLine formuluje, vyrábí a distribuuje doplňky stravy, zdravotnické prostředky a přírodní kosmetiku pro pohodu a péči o člověka.
Účinnost  přírodních řešení je zaručena nejmodernějšími fytoterapeutickými výzkumnými a výrobními procesy s vysokými standardy kvality a bezpečnosti.
Produkty Bios Line reagují na nejrůznější potřeby a problémy: od celulitidy, vypadávání vlasů, psychofyzického stresu, špatného trávení, hubnutí a nespavosti.

BiosLine, příroda, která funguje.