Bionike Proxera Výživná tělová emulze pro suchou pokožku 400 ml

Každodenní, výživné ošetření suché pokožky a udržovací ošetření těžké kožní xerózy, i té přetrvávající.
699 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: 32216
Bionike Proxera Výživná tělová emulze pro suchou pokožku 400 ml

Detailní popis produktu


Každodenní, výživné ošetření suché pokožky a udržovací ošetření těžké kožní xerózy, i té přetrvávající. Speciální struktura z tekutých krystalů zajišťuje vysokou kompatibilitu a afinitu s pokožkou. Poskytuje krátkodobé a dlouhodobé zvlhčování. Rychle se vstřebává, zanechává pokožku jemnou a zklidňuje ji.

Doporučeno:
Používá se jako denní vyživující ošetření pokožky, která je suchá a xerotická a zabraňuje její ichtyóze, šupinatosti, prasklinám a trhlinám.

Použití:
Po každodenním očištění naneste na postižená místa a roztírejte až do úplného vstřebání. Opakujte aplikaci pokud je to nutné několikrát denně. U zvláště těžkých forem se doporučuje používat v kombinaci s Proxera lipogelem.

Účinné látky:
Struktura tekutých krystalů: struktura, která “napodobuje” organizaci mezibuněčných lipidů s dobrou afinitou k pokožce. Zachovává zásoby vody, je schopna provést hydrataci v krátkodobém a dlouhodobém horizontu, podporuje homeostázu kožní bariéry a dává okamžitý chladicí účinek.
Triglyceriyů a oleje pro afinitu pokožky: obnovuje lipidový film na povrchu díky svým ochranným, výživným a změkčujícím vlastnostem, ideální doplňek pro citlivou a podrážděnou pokožku.
Glycerin a glykoly: osmoprotettori které udržují hydrataci pleti i v nepříznivých podmínkách.

Složení:aqua (voda), parafinum liquidum (minerální olej), ethylhexyl palmitát, glycerin, 1,5-pentandiol, glycerylstearát, vazelína, steareth-2, steareth-21, cyklopentasiloxan, hydrogenovaný
C12-18 triglyceridy, dimethikon, stearoyllaktylát sodný, cetearylalkohol, akryláty / C10-30 alkylakrylátový krospolymer, kaprylglykol, dimethiconol, 1,2-hexandiol, hydroxid sodný, disodná sůl EDTA.

Testováno na nikl
Bez konzervantů
Bez lepku
Bez parfému

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_1

BioNike je značka ICIM International, italské farmaceutické společnosti založené v Miláně v roce 1930, dnes č. 1 v Itálii dermokosmetiky v lékárnách a parafarmaceutice.

Od roku 2017 je BioNike součástí skupiny Sodalis Group, italského lídra skupiny na trhu zdraví, krásy a osobní péče.

BioNike je slovo, které pochází ze dvou řeckých slov:
Bios = život e Nike = vítězství.

OD INTUICE KE GLOBÁLNÍMU TRHU


Naše značka byla vytvořena díky intuici perspektivního podnikatele a lékárníka, který si v roce 1960 uvědomil, že kosmetika může být užitečná nejen pro doplnění, ale také pro podporu léčby předepsané dermatology.

V těchto letech se kosmetikou příliš nezajímalo mnoho dermatologů, ale kontaktní alergie, zejména vyvolané těžkými kovy v kosmetických přípravcích, se již v populaci šířily.