Bioclin Deo intimate Intimní doodorant proti nežádoucímu zápachu spray 150 ml

Speciálně vyvinutý rozprašovaný deodorant pro zabránění ostrého a přetrvávajícího potu, který se vyskytuje v období vysokých hormonálních výkyvů jako je dospívání, menstruační cyklus, těhotenství a premenopauza.
339 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: I63V08020
Bioclin Deo intimate Intimní doodorant proti nežádoucímu zápachu spray 150 ml

Detailní popis produktu

Speciálně vyvinutý deodorant pro zabránění zápachu v nejintimnějších částech těla ženy nebo muže. Díky jemné vůni poskytuje dlouhotrvající pohodlí a ochranu po celý den.
+ Vitamín C

Výsledky: Udržuje pot pod kontrolou a revitalizuje, aniž by dráždil pokožku. Zabraňuje zápachu a zanechává pokožku příjemně svěží.

Funkce:
Obsahuje rostlinný adstringentní komplex, který snižuje pot a neutralizuje zápach po celý den. Používáme pouze pohonné hmoty šetrné k životnímu prostředí, které nezhoršují ochrannou ozónovou vrstvu Země (butan, propan a isobutan).

Použití:
Po umytí naneste dostatečné množství deodorantu. Nezanechává žádné zbytky.

Doporučeno:
Vhodný pro každodenní použití.

V genitální oblasti se nachází velká koncentrace apokrinních potních žláz a mazových žláz, což je obzvlášť teplá a vlhká část těla, kde pot a kožní tvorba vytvářejí optimální půdu pro mikroflóru kůže.
Deo Intimate je speciálně navržen tak, aby zabránil nepříjemným pachům v oblastech pohlavních orgánů mužů a žen, což poskytuje maximální pohodlí a dlouhotrvající svěžest.

Výhody:
Deodorizační účinek pochází z Deo Complex, což je mimořádně účinná souznění exkluzivních účinných látek s následujícími vlastnostmi:

• antibakteriální
• stahující a antiperspirační
• zabraňuje a neutralizuje špatné pachy přeměnou těkavých mastných kyselin na soli bez zápachu

Účinné látky: Vitmín C
Úlohy vitaminu C při ochraně pokožky:
• antioxidační účinek: inhibuje peroxidaci lipidů
• restrukturalizační účinek: podporuje syntézu kolagenu pokožky a inhibuje degradaci kolagenu
• depigmentační účinek: redukuje oxidovaný melanin (hnědo-černý pigment) přes peroxidázu, která se převádí zpět na leucomelanin (bezbarvý)

Plusy:
• Bez parabenů
• Bez pšeničných derivátů
• Pod tlakem s ekologickým pohonem
• Klinicky a dermatologicky testováno
• Testována na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

BIOCLIN-1080x1340-1 (1)Dokonalá synergie mezi vědou a přírodou pro blaho pokožky to je Bioclin

Díky konsolidované přítomnosti na trhu s deodoranty, přípravky na vlasy a barvení v lékárnách nabízí Bioclin kompletní sortiment, který spotřebitelé oceňují již více než 30 let. Značka vyjadřuje dokonalou kombinaci vědy a přírody, inovace a udržitelnosti s cílem vytvářet vysoce výkonné a vysoce kvalitní produkty pro blaho pokožky.

Složení Bioclin je výsledkem výzkumu a vývoje, jehož cílem je dokonalost, a jsou klinicky a dermatologicky testovány, aby byla zajištěna maximální snášenlivost pokožky, a to i u těch nejcitlivějších subjektů. Trvalý závazek k větší udržitelnosti se odráží v používání vysokého procenta přírodních účinných látek, biologicky rozložitelných receptur a obalů, které jsou recyklovatelné a pokud možno recyklované, ale také v konsolidovaných partnerstvích se sdruženími, s nimiž sdílí hodnoty a cíle.


Značka BIOCLIN je jednou ze značek Ganassini corporate 

cropped-Ganassini_Corporate_vettoriale-2048x1376_1Ganassini corporate  má dlouholeté farmaceutické zkušenosti. Neustálé studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek, umožnily 16 značkám, z nichž jednou je právě Bioclin , vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio produktů vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty corporate Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini