Neohodnoceno

Bioclin Deo control Suchý deodorant s mastkem a parfemací proti nadměrnému pocení spray 150 ml

Datum spotřeby: 1.7.2023

Deodorant ve spreji s jemnou vůní, zbraňuje nadměrnému pocení.

Položka byla vyprodána…
Kód: I63V07940
Značka: Bioclin
309 Kč –75 % 77,25 Kč
Kategorie: Deodoranty a antiperspiranty
Položka byla vyprodána…
Bioclin Deo control Suchý deodorant s mastkem a parfemací proti nadměrnému pocení spray 150 ml
Výprodej Zkrácená expirace
309 Kč –75 %
Deodorant ve spreji s jemnou vůní, zbraňuje nadměrnému pocení.
+ Xylitol
+ Aloe Barbadensis Gel

Výsledky:
Reguluje proces potu, udržuje pot při kontrole a neutralizuje pach po celý den, čímž zabraňuje nevzhledným skvrnám na oděvu.

Funkce:
Obohacený Xylitol, který pomáhá udržet růst bakterií pod kontrolou a aloe vera uklidňuje a hydratuje pokožku. Kukuřičný škrob má absorpční účinek, který pomáhá předcházet výskytu skvrn na oblečení a dodává produktu hedvábný dotek. Pohodlná a snadno použitelná lahvička rychle rozpráší suchý deodorant. Používáme pouze pohonné hmoty šetrné k životnímu prostředí, které nezhoršují ochrannou ozónovou vrstvu Země (butan, propan a isobutan).

Použití:
Po umytí naneste dostatečné množství deodorantu. Nezanechává žádné zbytky.

Doporučeno:
Vhodný pro každodenní použití.

Silné pocení je příčinou řady stresujících podmínek, od nevzhledného oděvu po nepříjemné pachy. Tyto situace jsou často zdrojem rozpaků a mohou způsobit velké nepohodlí v sociálních situacích. Řada Deo Control je speciálně navržena pro potlačení nadměrného pocení. Složení je bez alkoholu, s obsahem soli hliníku, které snižují pocení a neutralizují pachy.

Výhody:
Deodorizační účinek pochází z Deo Complex, což je mimořádně účinná souznění exkluzivních účinných látek s následujícími vlastnostmi:

• antibakteriální
• stahující a antiperspirační
• zabraňuje a neutralizuje špatné pachy přeměnou těkavých mastných kyselin na soli bez zápachu

Složení:
• Xylitol pomáhá kontrolovat růst bakterií na pokožce
• Aloe Barbadensis gel má hydratační a uklidňující účinek
• Hliníkové soli inhibují potní žlázy a mají bakteriostatické vlastnosti

Plusy:
• Bez parabenů
• Bez alkoholu
• Bez pšeničných derivátů
• Hypoalergenní (testováno na citlivé pokožce)
• Klinicky a dermatologicky testováno
• Testována na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cropped-Ganassini_Corporate_vettoriale-2048x1376_1Bioclin-AttiviNaturali-Achillea-Bio-CleanUpimg-prodotto-green-1-1Attivi_ciliegieslowfood_1Bioclin-Linea-Tricologica-Bio-Squam-Prodotti-Forfora-Secca-Grassa-Capelli

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

 

Dokonalá synergie mezi vědou a přírodou pro blaho pokožky to je Bioclin

Díky konsolidované přítomnosti na trhu s deodoranty, přípravky na vlasy a barvení v lékárnách nabízí Bioclin kompletní sortiment, který spotřebitelé oceňují již více než 30 let. Značka vyjadřuje dokonalou kombinaci vědy a přírody, inovace a udržitelnosti s cílem vytvářet vysoce výkonné a vysoce kvalitní produkty pro blaho pokožky.

Složení Bioclin je výsledkem výzkumu a vývoje, jehož cílem je dokonalost, a jsou klinicky a dermatologicky testovány, aby byla zajištěna maximální snášenlivost pokožky, a to i u těch nejcitlivějších subjektů. Trvalý závazek k větší udržitelnosti se odráží v používání vysokého procenta přírodních účinných látek, biologicky rozložitelných receptur a obalů, které jsou recyklovatelné a pokud možno recyklované, ale také v konsolidovaných partnerstvích se sdruženími, s nimiž sdílí hodnoty a cíle.