Neohodnoceno

Bioclin Deo active Rozprašovací deodorant zabraňující nadměrnému pocení 100 ml

Speciálně vyvinutý rozprašovaný deodorant pro zabránění ostrého a přetrvávajícího potu, který se vyskytuje v období vysokých hormonálních výkyvů jako je dospívání, menstruační cyklus, těhotenství a premenopauza.
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Skladem
Kód: I63V08010
Značka: Bioclin
289 Kč
Speciálně vyvinutý rozprašovaný deodorant pro zabránění ostrého a přetrvávajícího potu, který se vyskytuje v období vysokých hormonálních výkyvů jako je dospívání, menstruační cyklus, těhotenství a premenopauza.
+ xylitol
+ vilín virginský

Výsledky: Udržuje pocení a zápach pod kontrolou po celý den, aniž by bylo potlačeno přirozené pocení.

Funkce:
Obsahuje rostlinný adstringentní komplex, který snižuje pot a neutralizuje zápach po celý den.

Použití:
Po umytí naneste dostatečné množství deodorantu. Nezanechává žádné zbytky.

Doporučeno:
Vhodný pro každodenní použití.
Hormonální změny, které se obvykle vyskytují během puberty, menstruace, premenopauzy nebo menopauzy, mohou nepříznivě ovlivnit tělesný zápach, což vyvolává obzvlášť štiplavý zápach.
Deo Active je řada speciálně navržená pro snížení pocení a neutralizace nepříjemných pachů, což zajišťuje účinnou kontrolu zápachu v období dospívání, menstruace, těhotenství a premenopauzy.

Výhody:
Deodorizační účinek pochází z Deo Complex, což je mimořádně účinná souznění exkluzivních účinných látek s následujícími vlastnostmi:

• antibakteriální
• stahující a antiperspirační
• zabraňuje a neutralizuje špatné pachy přeměnou těkavých mastných kyselin na soli bez zápachu

Účinné látky:
• Xylitol pomáhá kontrolovat růst bakterií na pokožce
• Vilín virginský pomáhá snížit sekreci potu a má silné stahující vlastnosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cropped-Ganassini_Corporate_vettoriale-2048x1376_1Bioclin-AttiviNaturali-Achillea-Bio-CleanUpimg-prodotto-green-1-1Attivi_ciliegieslowfood_1Bioclin-Linea-Tricologica-Bio-Squam-Prodotti-Forfora-Secca-Grassa-Capelli

Značky skupiny Ganassini jsou identitou společnosti 

Farmaceutické zkušenosti, studium nových a revolučních formulací a použití stovek vysoce koncentrovaných účinných látek umožnily našim 16 značkám vyniknout na mezinárodní úrovni.

Portfolio vyjadřuje nejlepší reakci na různé dermatologické a estetické potřeby pokožky a zaručuje maximální bezpečnost složení.

Hodnoty značky Ganassini a další informace jsou k dispozici na oficiálním webu značky Ganassini

 

Dokonalá synergie mezi vědou a přírodou pro blaho pokožky to je Bioclin

Díky konsolidované přítomnosti na trhu s deodoranty, přípravky na vlasy a barvení v lékárnách nabízí Bioclin kompletní sortiment, který spotřebitelé oceňují již více než 30 let. Značka vyjadřuje dokonalou kombinaci vědy a přírody, inovace a udržitelnosti s cílem vytvářet vysoce výkonné a vysoce kvalitní produkty pro blaho pokožky.

Složení Bioclin je výsledkem výzkumu a vývoje, jehož cílem je dokonalost, a jsou klinicky a dermatologicky testovány, aby byla zajištěna maximální snášenlivost pokožky, a to i u těch nejcitlivějších subjektů. Trvalý závazek k větší udržitelnosti se odráží v používání vysokého procenta přírodních účinných látek, biologicky rozložitelných receptur a obalů, které jsou recyklovatelné a pokud možno recyklované, ale také v konsolidovaných partnerstvích se sdruženími, s nimiž sdílí hodnoty a cíle.