Neohodnoceno

The Organic Pharmacy Antioxidant Face gel&Sérum 2x 2 ml

Dvojnásobná antioxidační síla. 

Skladem
Kód: 12614
1 Kč
Kategorie: Vzorečky

Antioxidant Face gel&Sérum - Gel Posiluje kolagen, minimalizuje vzhled pórů, vhodné pro všechny typy pleti 90% organické

Antioxidant Face gel&Sérum - Sérum Dvojnásobná antioxidační síla. Zářivá směs oleje a séra je plná účinných látek milujících pokožku pro zářivý a zdravý lesk.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Webová stránka značky: The Organic Pharmacy

 

 

PŘÍBĚH VELKÉHO ÚSPĚCHU

Organická lékárna se zrodila před více než 25 lety v Londýně z intuice Margo Marrone, lékárnice vášnivé pro léčivé rostliny, homeopatii a výživu, s posláním usilovat o pohodu s využitím toho nejlepšího z přírody.

Produkty jsou formulovány s více než 250 přírodními aktivními složkami extrahovanými z rostlin a bylin s jedinečnými vlastnostmi, které pocházejí z ekologických plodin, které zajišťují zdraví pokožky a přispívají k lepšímu světu.

Věda a inovace jsou základem exkluzivních synergií při vytváření inovativních produktů s překvapivou účinností, klinicky testovaných, s ultrasenzorickými texturami.

Od prvního obchodu s jednou značkou na londýnské Kings Road má organická lékárna rychlý mezinárodní úspěch, který dnes dosahuje více než 36 zemí.